Vrijstaande woning te koop: Westeinde 51, Dwingeloo

Westeinde 51

Westeinde, Westerveld

€ 1.350.000
Buurt Westeinde, DwingelooBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 441m²
441m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand monument in Dwingeloo

Deze vrijstaande woning uit 1850 staat in het rustige Dwingeloo, een dorp in de gemeente Westerveld. Met 441 m² woonoppervlak en een perceel van 4235 m² is het een flinke woning. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en het energielabel C. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Westerveld.

Buurt Westeinde

De woning ligt in de buurt Westeinde, een kleine buurt met 120 inwoners. Het is er rustig, met veel 65-plussers en een mix van huishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Aldi of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. De Burgemeester W.A. Storkschool en Christelijke Basisschool De Fontein zitten om de hoek. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Diever, zes kilometer verder. De gemeente Westerveld biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fehse Makelaardij | NVM-Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 3.061
Woonoppervlakte441m²
Perceeloppervlakte4235m²
Bouwjaar1850
EnergielabelC
BuurtWesteinde
WijkDwingeloo
GemeenteWesterveld

Locatie

Westeinde 51, Dwingeloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Westeinde

Inwoners120
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Heuvelenweg 34h
1348m
Albert Heijn
Brink 47
1545m
PLUS
Hoofdstraat 82
3817m

Scholen

5 binnen 5 km

Burgemeester W.A. Storkschool
Basisonderwijs · 212 leerlingen
1113m
Christelijke Basisschool De Fontein
Basisonderwijs · 43 leerlingen
1218m
Stad & Esch Diever
Voortgezet onderwijs · 257 leerlingen
3981m

Veelgestelde vragen

Over Westeinde 51, Dwingeloo

Welk energielabel heeft Westeinde 51?

De woning aan Westeinde 51 in Dwingeloo heeft energielabel C.

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Dwingeloo, maar het gaat om een groot huis van 441 m² met een perceel van 4235 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1850. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de buurt Westeinde om in te wonen?

Westeinde is een rustige buurt met 120 inwoners, veel 65-plussers en een mix van huishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 44. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij de Aldi of Albert Heijn, beide op ongeveer 1,3 km. Er zijn twee basisscholen op loopafstand: Burgemeester W.A. Storkschool en Christelijke Basisschool De Fontein. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Diever, 6 km verder. Ook zijn er een restaurant en bibliotheek in de buurt.