Vrijstaande woning te koop: Zuid-Kavelsedijk 3, Strijen
20 uur geleden ontdekt
KopenHoeksche WaardVrijstaande woningenZuid-Kavelsedijk 3

Zuid-Kavelsedijk 3

Strijen Buitengebied, Hoeksche Waard

€ 3.950.000
Buurt Strijen Buitengebied, StrijenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 1045m²
1045m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed met historie

Deze vrijstaande woning uit 1800 staat op een ruim perceel van 18665 m², midden in het buitengebied van Strijen. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €3.950.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de enorme oppervlakte en het perceel. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Hoeksche Waard.

Strijen Buitengebied: rust en ruimte

De buurt Strijen Buitengebied is dunbevolkt met 1800 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 73, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%) en 80% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op CBS-data. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-65-jarigen (655), en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen (260 huishoudens).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Albert Heijn, beide op ruim twee kilometer afstand. Basisschool Het Talent ligt op 1,8 km, OBS De Meerwaarde op 2,4 km. Het treinstation is 13,4 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,7 km en een park op 3,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vrieling Makelaars | NVM | Qualis op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.950.000
Prijs per m²€ 3.780
Woonoppervlakte1045m²
Perceeloppervlakte18665m²
Bouwjaar1800
EnergielabelG
BuurtStrijen Buitengebied
WijkStrijen
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Zuid-Kavelsedijk 3, Strijen

Buurt statistieken

Gegevens uit Strijen Buitengebied

Inwoners1.800
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Lidl
Striene 1
2323m
Albert Heijn
Kerkstraat 18
2349m
Jumbo
Kerkstraat 37
5005m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool Het Talent
Basisonderwijs · 57 leerlingen
1776m
OBS De Meerwaarde
Basisonderwijs · 352 leerlingen
2382m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 181 leerlingen
2581m

Veelgestelde vragen

Over Zuid-Kavelsedijk 3, Strijen

Welk energielabel heeft Zuid-Kavelsedijk 3?

De woning aan Zuid-Kavelsedijk 3 in Strijen heeft energielabel G.

Is €3.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de zeer ruime oppervlakte van 1045 m² en het enorme perceel van 18665 m². De woning is een vrijstaand huis uit 1800 met energielabel G. Vergelijkbare objecten in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een dergelijk landgoed.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1800 en heeft energielabel G, wat duidt op een slechte isolatie en hoge stookkosten. Het is een vrijstaande woning met 1045 m² woonoppervlak en een perceel van 18665 m².

Hoe is het leven in Strijen Buitengebied?

Strijen Buitengebied is een rustige, landelijke buurt met 1800 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is laag (73), dus je woont er ruim. Er zijn veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking bestaat vooral uit 45-65-jarigen en gezinnen met kinderen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 2-3 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er vijf basisscholen. De dichtstbijzijnde is Basisschool Het Talent op 1,8 km, gevolgd door OBS De Meerwaarde op 2,4 km en CBS De Parel op 2,6 km. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 9,6 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is 13,4 km verderop. Je bent dus aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Vrieling Makelaars | NVM | Qualis
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Vrieling Makelaars | NVM | Qualis