Woning te koop: Rekwisieten 45, Amersfoort
KopenAmersfoortVathorst-De LaakPodiumRekwisieten 45

Rekwisieten 45

Podium, Amersfoort

€ 683.600
Buurt Podium, AmersfoortBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in de Podium-buurt

Deze woning aan de Rekwisieten in Amersfoort is een nieuwbouwproject met een energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De advertentie vermeldt geen woningtype, waardoor niet duidelijk is of het om een eengezinswoning of appartement gaat. Met een vraagprijs van €683.600 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €674.000. Bekijk ook andere woningen in Amersfoort.

Buurt Podium

De woning ligt in de buurt Podium, een nieuwbouwwijk in Vathorst. De buurt is nog in ontwikkeling, met veel nieuwbouw en een matig stedelijk karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de omgeving is rustig en modern.

Leven in de straat

In de buurt vind je dagelijks benodigdheden om de hoek. Op loopafstand (twee straten verder) zit een Lidl en een Jumbo, en iets verderop een Albert Heijn. Ook zijn er scholen in de buurt, zoals het Vathorst College (voortgezet onderwijs) op vijf minuten lopen en basisschool DOK12 op tien minuten lopen. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Beumer en Funda. De makelaar heeft geen woningtype vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 683.600
Prijs per m²€ 4.497
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte1144m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtPodium
WijkVathorst-De Laak
GemeenteAmersfoort

Locatie

Rekwisieten 45, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Podium

Woningmarkt

Gegevens uit Podium

Supermarkten

33 binnen 5 km

Lidl
Ursulapolder 45
390m
Jumbo
Paulinapolder 1
410m
Albert Heijn
Buma 1
561m

Scholen

76 binnen 5 km

Vathorst College
Voortgezet onderwijs · 1017 leerlingen
366m
DOK12
Basisonderwijs · 192 leerlingen
736m
SBO Boulevard410
Speciaal onderwijs · 188 leerlingen
736m

Veelgestelde vragen

Over Rekwisieten 45, Amersfoort

Welk energielabel heeft Rekwisieten 45?

De woning aan Rekwisieten 45 in Amersfoort heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €683.600 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in de buurt Podium is €674.000, dus deze woning is iets duurder. Omdat het energielabel A+++ is en het om nieuwbouw gaat, kan de hogere prijs gerechtvaardigd zijn. Het is aan jou om te beoordelen of de meerprijs past bij wat je zoekt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en de stookkosten naar verwachting laag zijn. Nieuwbouwwoningen met dit label hebben vaak goede isolatie en duurzame installaties.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt Podium?

Op dit moment staat er één woning te koop in de buurt Podium. De gemiddelde vraagprijs per vierkante meter is €4.186. Het aanbod is dus beperkt.