Woning te koop: Schepenpad 188, Spijkenisse
Onder optie
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 188

Schepenpad 188

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 447.500
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het hart van Spijkenisse

Dit appartement aan het Schepenpad 188 is een nieuwbouwproject dat in 2026 wordt opgeleverd. Met energielabel A+++ is het extreem zuinig, wat lage stookkosten betekent. De woning heeft 82 vierkante meter woonoppervlak en is geprijsd op €447.500. Dat is een scherpe prijs voor een nieuwbouwappartement in deze buurt, zeker vergeleken met andere woningen in Nissewaard.

Centrum-Zuid: een levendige buurt

De buurt Centrum-Zuid is het kloppende hart van Spijkenisse. Een bewoner zegt: 'Goed leuk.' Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van jonge huishoudens en ouderen. De meeste woningen zijn appartementen, wat past bij het stadscentrum. Bekijk ook de buurt Centrum-Zuid voor meer informatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 457 meter. Ook de Dirk en Jumbo zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen en middelbare scholen in de buurt, zoals obs De Piramide en o.s.g. De Ring van Putten, beide op loopafstand. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 447.500
Prijs per m²€ 5.457
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 188, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
457m
Dirk
Damstraat 27
557m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
734m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
584m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
594m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 188, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 188?

De woning aan Schepenpad 188 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is €447.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 82 m² met energielabel A+++ in het centrum van Spijkenisse. Nieuwbouw in deze prijsklasse is schaars, en het energielabel zorgt voor lage maandlasten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat is de opleverdatum van deze nieuwbouwwoning?

Het appartement wordt opgeleverd in 2026. Het is nog in aanbouw, dus je kunt het interieur mogelijk nog meebepalen. Neem contact op met de makelaar voor de exacte planning en eventuele meerwerkopties.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. De energierekening zal daardoor laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er parkeermogelijkheden bij het Schepenpad?

In het centrum van Spijkenisse is parkeren vaak gereguleerd. De woning heeft mogelijk een eigen parkeerplek of er is openbare parkeergelegenheid in de buurt. Check bij de makelaar of er een parkeerplaats bij de woning hoort.

Hoe veilig is de buurt Centrum-Zuid?

De buurt heeft een gemiddeld aantal misdrijven van 301 per jaar, wat gebruikelijk is voor een stadscentrum. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen. Bewoners geven de buurt een 8,38 als gemiddelde score, wat duidt op tevredenheid.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Spijkenisse ligt op 15,4 kilometer afstand. Dat is relatief ver, maar er zijn busverbindingen in de buurt. Voor reizen per trein ben je aangewezen op de auto of bus naar een station met intercityverbindingen.