Appartement te koop: Amersfoortsestraat 126-17, Soesterberg
KopenSoestAppartementenAmersfoortsestraat 126-17

Amersfoortsestraat 126-17

Leusderheide, Soest

€ 499.500
Buurt Leusderheide, SoesterbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 504m²
504m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een bijzonder appartement in Soesterberg

Dit appartement aan de Amersfoortsestraat 126-17 in Soesterberg is met 504 m² een uitzonderlijk ruime woning. Het is gebouwd in 1940 en heeft een authentieke uitstraling. De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Soest voor een vergelijking.

De buurt Leusderheide

De woning ligt in de buurt Leusderheide, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ongeveer 450 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op twee straten verder. Ook PLUS en Jumbo zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Kindcentrum de Startbaan en Montessori Basisschool Pallas Athene, beide op tien minuten lopen. De gemeente Soest biedt een fijne omgeving voor gezinnen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 991
Woonoppervlakte504m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1940
BuurtLeusderheide
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Amersfoortsestraat 126-17, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Leusderheide

Inwoners450
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR express
Doornseweg 10
2499m
PLUS
Rademakerstraat 6
3410m
Jumbo
Leusderweg 152
3690m

Scholen

31 binnen 5 km

Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
1501m
Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
1868m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
2905m

Veelgestelde vragen

Over Amersfoortsestraat 126-17, Soesterberg

Is de prijs van € 499.500 reëel voor dit appartement?

Met 504 m² woonoppervlak is dit een zeer ruim appartement. De prijs per vierkante meter ligt rond de € 991, wat marktconform is voor Soesterberg. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Soesterberg?

Soesterberg is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De buurt is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals SPAR express en PLUS. Ook zijn er scholen voor basis- en voortgezet onderwijs in de omgeving. Voor een huisarts of bibliotheek moet je iets verder reizen, maar de dagelijkse boodschappen zijn dichtbij.

Wat voor type woning is dit precies?