Appartement te koop: Anna van Buerenplein 154, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenAnna van Buerenplein 154

Anna van Buerenplein 154

Rivierenbuurt-Noord, Den Haag

€ 637.000
Buurt Rivierenbuurt-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Rivierenbuurt-Noord

Dit appartement uit 2009 is een fijne plek in de Haagse Stationsbuurt. Met 101 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €637.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt Rivierenbuurt-Noord

De buurt Rivierenbuurt-Noord is een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en een flink aantal 25- tot 45-jarigen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 49 meter. Ook een SPAR is twee straten verder. Basisschool De Parachute is op loopafstand, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij het Sint-Maartenscollege of het Corbulo Tech & Design College. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW3 Strategie Marketing Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 637.000
Prijs per m²€ 6.307
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte8140m²
Bouwjaar2009
EnergielabelB
BuurtRivierenbuurt-Noord
WijkStationsbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Anna van Buerenplein 154, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Inwoners3.890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Woningvoorraad1.980
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Albert Heijn
Koningin Julianaplein 63
49m
Albert Heijn
Koningin Julianaplein 104 106
111m
SPAR
Bezuidenhoutseweg 33
216m

Scholen

21 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1656m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2362m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
2409m

Veelgestelde vragen

Over Anna van Buerenplein 154, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Anna van Buerenplein 154?

De woning aan Anna van Buerenplein 154 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €637.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €637.000 ligt onder het buurtgemiddelde van €1.619.587, maar dat gemiddelde wordt omhoog getrokken door een paar zeer dure woningen. De mediaanprijs in de buurt is €575.000, dus deze woning zit daar iets boven. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €552.423 weg. De prijs per m² is met €6.307 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €20.176 per m².

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is met 6.445 adressen per km² zeer hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Dat betekent dat er veel ov-voorzieningen in de buurt zijn.