Appartement te koop: Bierkade 17A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenBierkade 17A

Bierkade 17A

Zuidwal, Den Haag

€ 674.500
Buurt Zuidwal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ekoplaza op 385m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Bierkade

Dit appartement aan de Bierkade ademt de sfeer van een historische grachtenpand, met een royale 105 m² woonoppervlak. Het is een plek waar je de stad echt voelt, met de levendigheid van het centrum om de hoek. De woning uit 1910 heeft energielabel D, wat bij dit bouwjaar niet ongebruikelijk is. Met een vraagprijs van €674.500 ligt deze woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt lager, maar dit appartement is ook een stuk ruimer dan het gemiddelde.

De buurt Zuidwal

De buurt Zuidwal is een multiculturele en centrale wijk. Een bewoner zegt: "Toenemend groen, alles in de buurt." Een ander noemt het "heel centraal gelegen in de winkelbuurt en super bereikbaar met OV of de fiets." Wel wordt opgemerkt dat het in de weekenden druk kan zijn en dat de sfeer 's nachts soms onveilig aanvoelt. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Ekoplaza of Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook een Jumbo is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs, zoals het Sint-Maartenscollege, is ook goed bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Real Estate Partners B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 674.500
Prijs per m²€ 6.424
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtZuidwal
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Bierkade 17A, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.6
Nousch
30-10-2024
Multiculturele buurt met veel voorzieningen

Toenemend groen, alles in de buurt.

6.6
Svenja
06-11-2023
Binnenstadt

Heel centraal gelegen in de winkelbuurt en super bereikbaar met OV of de fiets. Een park en twee bossen op loopafstand. In de weekenden meestal super druk op straat en s'nachts soms een onveilige sfeer op straat.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidwal

Inwoners7.495
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidwal

Woningvoorraad4.726
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Ekoplaza
Grote Marktstraat 177
385m
Albert Heijn
Grote Marktstraat 55 A
439m
Albert Heijn
Turfmarkt 103
463m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1735m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2513m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2551m

Veelgestelde vragen

Over Bierkade 17A, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Bierkade 17A?

De woning aan Bierkade 17A in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is de prijs van €674.500 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 66% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€405.647), maar het appartement is met 105 m² ook 33% groter dan het buurtgemiddelde van 79 m². De prijs per m² is met €6.424 hoger dan het gemiddelde van €5.371 in de buurt. Het is dus een premium woning, zowel in oppervlak als in prijs.

Hoe is het energielabel D te verklaren?

Het energielabel D is typerend voor een appartement uit 1910. In de buurt heeft 21,2% van de koopwoningen een label D of lager, terwijl 63,7% een beter label heeft (A++ tot C). Dit betekent dat deze woning minder zuinig is dan het gemiddelde in de buurt, maar niet uitzonderlijk slecht voor de leeftijd.

Wat voor type bewoners wonen er in de buurt?

De buurt Zuidwal heeft een jonge, stedelijke bevolking: 42% is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (44%) en relatief weinig gezinnen met kinderen (9%). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5. Het is een dynamische wijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Hoe veilig is de buurt?

Uit buurtreviews blijkt dat de sfeer 's nachts soms onveilig kan aanvoelen, maar overdag is het een levendige wijk. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 2191, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type.

Zijn er parken in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Bewoners noemen dat er een park en twee bossen op loopafstand zijn. De buurt heeft ook toenemend groen, aldus een review.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De buurt is verder goed bereikbaar met de fiets en het OV, zoals bewoners aangeven.

Real Estate Partners B.V.