Appartement te koop: Donderslaan 119, Groningen
KopenGroningenAppartementenDonderslaan 119

Donderslaan 119

Corpus den Hoorn, Groningen

€ 215.000
Buurt Corpus den Hoorn, GroningenBekijk buurt
Al 324 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 22 dagen
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een levendige buurt

Dit appartement aan de Donderslaan 119 in Groningen-Zuid heeft een fijne, lichte indeling. Het is een woning uit 1963 met energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €215.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Groningen.

Buurt Corpus den Hoorn

Corpus den Hoorn is een bruisende buurt met veel jonge mensen en activiteit. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,63. Een bewoner zegt: "Het is een mooie buurt, met mooie gebouwen. Alles wat je nodig hebt ligt dichtbij." Een ander noemt het "een leuke, bruisende buurt in Groningen-Zuid". De buurt Corpus den Hoorn telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Triangel en de Prof. W.J. Bladergroenschool liggen op een paar minuten lopen. De gemeente Groningen biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouten + van der Griezen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 3.308
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte2305m²
Bouwjaar1963
EnergielabelD
BuurtCorpus den Hoorn
WijkZuidwest
GemeenteGroningen

Locatie

Donderslaan 119, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Guus
04-11-2023
Fijn, divers en mooi

Het is een mooie buurt, met mooie gebouwen. Alles wat je nodig hebt ligt dichtbij. Er wonen veel verschillende mensen wat het juist leuk maakt. Een goede buurt.

7.9
Guus Bontjer
30-01-2023
Een leuke, bruisende buurt in Groningen-Zuid

Een buurt met veel jonge mensen en veel activiteit. Ideaal voor starters en jonge gezinnen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Corpus den Hoorn

Inwoners4.450
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Corpus den Hoorn

Woningvoorraad2.820
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Jumbo
Overwinningsplein 7
605m
Aldi
Hoornsediep 147-153
962m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
1051m

Scholen

64 binnen 5 km

Prof W J Bladergroenschool Groningen
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
140m
Basisschool De Triangel - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 133 leerlingen
389m
Christelijke school voor Speciaal Basisonderwijs Fiduciaschool
Speciaal onderwijs · 166 leerlingen
629m

Veelgestelde vragen

Over Donderslaan 119, Groningen

Welk energielabel heeft Donderslaan 119?

De woning aan Donderslaan 119 in Groningen heeft energielabel D.

Is €215.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €215.000 ligt ongeveer 17% onder de gemiddelde vraagprijs van €259.071 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €235.830, dus de prijs is marktconform. Het appartement heeft 65 m², wat neerkomt op €3.308 per m², iets boven het buurtgemiddelde van €3.058 per m².

Hoe is de buurt Corpus den Hoorn om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,63 en noemen het een mooie, bruisende buurt met veel jonge mensen. Alles wat je nodig hebt ligt dichtbij, zoals supermarkten, scholen en een park op 300 meter. De buurt is divers en levendig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar er is ruimte voor verbetering. In de buurt heeft 53,8% van de woningen een label D of lager. Met isolatie of zonnepanelen kun je het label verbeteren en de energiekosten verlagen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Triangel ligt op 389 meter, de Prof. W.J. Bladergroenschool op 140 meter, en de Fiduciaschool op 629 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 826 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement van 65 m², gebouwd in 1963. Het heeft energielabel D en is geschikt voor een starter of klein huishouden. De woning wordt aangeboden via Schouten + van der Griezen.

Schouten + van der Griezen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk