Appartement te koop: Irisstraat 121, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenIrisstraat 121

Irisstraat 121

Bloemenbuurt-Oost, Den Haag

€ 849.000
Buurt Bloemenbuurt-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 162m²
53% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 117m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met een A+++-label

Dit appartement aan de Irisstraat in Den Haag combineert een indrukwekkende oppervlakte van 162 m² met een uitzonderlijk energielabel A+++. Het bouwjaar 1922 geeft de woning karakter, terwijl de moderne energieprestatie zorgt voor lage stookkosten. Met een vraagprijs van €849.000 ligt dit aanbod fors boven het buurtgemiddelde, maar de extra ruimte en het label verklaren dat. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Bloemenbuurt-Oost: dorps en groen

De buurt Bloemenbuurt-Oost heeft een gemoedelijk, dorps karakter. Een bewoner zegt: 'Mooie buurt om te wonen, werken en oud te worden, gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur. Mooie architectuur en veel groen.' Een ander noemt het 'gezellig' en waardeert het schoolplein en de jaarlijkse evenementen. De buurt telt veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn en PLUS zijn om de hoek te vinden. Basisscholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en De Parachute liggen op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Premium Huis Vastgoed B.V. op Pararius en Deluxe Huis B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 5.241
Woonoppervlakte162m²
Bouwjaar1922
EnergielabelA+++
GemeenteDen Haag

Locatie

Irisstraat 121, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

7.3
FD
28-08-2025
Mooie buurt om te wonen, werken en oud te worden

De Bloemenbuurt is een buurt met een wat dorps karakter. Gemoedelijk, vriendelijk met een prettige sociale signatuur. Mooie architectuur en veel groen.

6.1
Euler
14-12-2024
Oppervlakkig en saai

Kan beter. Laatst gezeur gehad met buren omdat ik cannabis verbouw

9.0
Mb
08-09-2024
Gezellig

Ik woon tegenover een schoolplein wat erg fijn is voor de kinderen om buiten te spelen de farenheitstraat is voor eigenlijk iedereen dichtbij en er zijn ook verschillende sportclubs in de buurt er is elk jaar een super leuk Halloween feest en de Eba ( een organisatie voor de Aucubastraat egelantierstraat en berberisstraat) is geweldig

9.0
Marieke Zeijde
23-10-2023
Alles binnen hand bereik

Ik vind het een hele fijne buurt mensen gaan over het algemeen fijn met elkaar om en je hebt alles binnen hand bereik en als je ergens heen moet is er genoeg ov op loop afstand etc

8.8
Jank Koehler
28-07-2023
Fijne buurt

Veel groen Goede verbindingen Winkels dichtbij Fijne mensen Goed onderhouden Scholen en sportveldn dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Inwoners6.530
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bloemenbuurt-Oost

Woningvoorraad3.411
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Anemoonstraat 4
117m
Albert Heijn
Fahrenheitstraat 709
618m
PLUS
Fahrenheitstraat 436
704m

Veelgestelde vragen

Over Irisstraat 121, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Irisstraat 121?

De woning aan Irisstraat 121 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+++.

Is €849.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 75% boven het buurtgemiddelde van €485.044, maar het appartement is met 162 m² ook 53% groter dan het gemiddelde in de buurt (106 m²). Daarnaast heeft het een zeldzaam energielabel A+++, wat bijdraagt aan de waarde. Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe je de extra ruimte en het label waardeert.

Hoe zuinig is een energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft slechts 3% van de koopwoningen label A+ of beter. Dit label zorgt voor lage energiekosten en een hoog wooncomfort.

Wat is de sfeer in de Bloemenbuurt-Oost?

Bewoners omschrijven de buurt als gemoedelijk, vriendelijk en dorps, met mooie architectuur en veel groen. Er is een actieve gemeenschap met jaarlijkse evenementen zoals Halloween. Wel is er een enkele kritische stem over overlast, maar over het algemeen wordt de buurt gewaardeerd.

Zijn er goede scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Jumbo op 117 meter en Albert Heijn op 618 meter. Basisscholen zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en De Parachute liggen op ongeveer 5,7 km, wat iets verder is. Voor dagelijkse boodschappen zit je hier goed.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 263 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de absolute aantallen, maar zonder context van inwonertal of landelijk gemiddelde is het lastig te duiden. De buurt heeft een gemengde bevolking en wordt over het algemeen als prettig ervaren.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 43 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Premium Huis Vastgoed B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Bloemenbuurt-Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appIrisstraat 121, 'S-Gravenhage
Bekijk