Kopen›Assen›Appartementen›Vaart Z.Z. 17

Vaart Z.Z. 17

De Hertenkamp, Assen

€ 329.950
Buurt De Hertenkamp, AssenBuurt
Ekoplaza op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een benedenwoning aan het vaarwater

Dit appartement uit 1860 ligt aan het water, midden in het centrum van Assen, met vrij uitzicht. Het is een benedenwoning op de begane grond, met een achtertuin op het zuiden die via de achterom bereikbaar is. Met een vraagprijs van €329.950 ligt de prijs 26% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €445.000, wat als scherp wordt gezien. Ter vergelijking: appartementen in Assen hebben een gemiddelde prijs per vierkante meter van €4.330.

De woning zelf

De woning heeft 3 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De inhoud is 413 m³. Volgens de BAG-registratie is het woonoppervlak 103 m², terwijl de makelaar 90 m² opgeeft. De woning is volgens de makelaar voorzien van dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie, en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is €100 per maand.

De Hertenkamp

Met 605 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Assen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,67; een van hen zegt: "ik vind het prettig om hier te wonen. voel me over het algemeen best veilig". Een ander noemt de buurt "gezellig maar kan in de avond rumoerig zijn in het aanliggende parkje". De buurt De Hertenkamp heeft 324 woningen, waarvan 64% koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Ekoplaza ligt op 234 meter, de SPAR op 460 meter en de Dirk op 493 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Kindcentrum Emmaschool is op 198 meter, en de huisartsenpraktijk Overcingel op 701 meter. De Alphega Apotheek Karsten zit op 205 meter. Buslijnen 7 en 8 stoppen bij de halte Assen, Weiersstraat op 161 meter, en het treinstation Assen ligt op 904 meter. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond, maar dit is een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boekholt & partners makelaardij Assen op Funda aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 september 2026
Datum ontdekt29 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 329.950
Prijs per m²€ 3.203
VvE-bijdrage€ 100 p.m.

Energie

EnergielabelB
IsolatieDakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte90 m²
ObjectoppervlakteKadaster103 m²
Inhoud413 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen opBegane grond

Bouw

Soort woningBenedenwoning
Bouwjaar1860
Type omgevingAan vaarwater, in centrum en vrij uitzicht

Buitenruimte

TuinAchtertuin (20 m²)
Ligging tuinZuiden bereikbaar via achterom

Ligging

GemeenteAssen

Veelgestelde vragen

Over Vaart Z.Z. 17, Assen

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €329.950 ligt 26% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €445.000. Per vierkante meter is de prijs €3.666, terwijl het buurtgemiddelde €4.330 is. Dat is 15% lager. Er zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar in de buurt, met prijzen tussen €365.000 en €595.000.

Hoe is de woning ingedeeld?

Het is een benedenwoning op de begane grond met 3 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. De woning heeft 1 woonlaag en een inhoud van 413 m³. Er is een achtertuin van 20 m² op het zuiden, bereikbaar via de achterom. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 90 m², terwijl de BAG-registratie 103 m² aangeeft.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B. Dat is een zuinig label, dus je kunt relatief lage stookkosten verwachten. Volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie, en heeft het een cv-ketel. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen energielabel B.

Zijn er risico's op het gebied van geluid of fundering?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 62 dB Lden, boven de geluidsnorm. Spoorweglawaai en vliegverkeer blijven onder de norm. Het funderingsrisico is laag, mede omdat de woning op zandgrond staat. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Wat is er in de buurt te doen en hoe is het OV geregeld?

De Ekoplaza ligt op 234 meter, de SPAR op 460 meter en de Dirk op 493 meter. Kindcentrum Emmaschool is op 198 meter. De huisartsenpraktijk Overcingel zit op 701 meter en de apotheek op 205 meter. Buslijnen 7 en 8 stoppen bij de halte Assen, Weiersstraat op 161 meter, en het treinstation Assen ligt op 904 meter.

Hoe beoordelen bewoners de buurt?

Bewoners van de gemeente Assen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,67, op basis van 15 beoordelingen. Een bewoner zegt: "ik vind het prettig om hier te wonen. voel me over het algemeen best veilig". Een ander noemt de buurt "gezellig maar kan in de avond rumoerig zijn in het aanliggende parkje". De beoordelingen gaan over de gemeente, niet specifiek over De Hertenkamp.

Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt dat in?

De VvE-bijdrage is €100 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen. De woning is volle eigendom, wat betekent dat je eigenaar bent van de grond en de opstal. Verder staat er in de advertentie geen informatie over wat de VvE-bijdrage precies dekt.