Appartement te koop: Van Adrichemstraat 47, Delft
Verkocht onder voorbehoud
KopenDelftAppartementenVan Adrichemstraat 47

Van Adrichemstraat 47

Kuyperwijk-Noord, Delft

€ 242.500
Buurt Kuyperwijk-Noord, DelftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 43m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Delft

Dit appartement aan de Van Adrichemstraat 47 ligt in een rustige buurt van Delft. Met 46 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie in de stad wil wonen. De vraagprijs van €242.500 is marktconform voor appartementen in Delft.

Buurt Kuyperwijk-Noord

De buurt Kuyperwijk-Noord is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een stadswijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is de PLUS om de hoek, op 43 meter afstand. Ook Albert Heijn en Coop zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Vrijeschool Widar en de Schatkaart, en voortgezet onderwijs zoals Laurentius Praktijkschool. De gemeente Delft biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar1 Internetmakelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 242.500
Prijs per m²€ 5.272
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte3322m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtKuyperwijk-Noord
WijkVoordijkshoorn
GemeenteDelft

Locatie

Van Adrichemstraat 47, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Kuyperwijk-Noord

Inwoners1.500
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

48 binnen 5 km

PLUS
Van Foreestweg 4 A
43m
Albert Heijn
W.H. van Leeuwenlaan 1
439m
Coop
Hof van Delftlaan 69-75
736m

Scholen

57 binnen 5 km

Vrijeschool Widar
Basisonderwijs · 241 leerlingen
415m
Laurentius Praktijkschool
Voortgezet onderwijs · 157 leerlingen
450m
International School Delft
Voortgezet onderwijs · 237 leerlingen
589m

Veelgestelde vragen

Over Van Adrichemstraat 47, Delft

Welk energielabel heeft Van Adrichemstraat 47?

De woning aan Van Adrichemstraat 47 in Delft heeft energielabel C.

Is €242.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €242.500 is marktconform voor een appartement van 46 m² met energielabel C in Delft. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Wat is de ligging van de Van Adrichemstraat?

De straat ligt in de wijk Kuyperwijk-Noord, een rustige buurt in Delft. Het treinstation is op 2,5 km afstand, en er zijn diverse supermarkten en scholen op loopafstand.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als label A of B.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen dichtbij. De PLUS supermarkt is op 43 meter, Albert Heijn op 439 meter, en er zijn meerdere scholen en een park op loopafstand.