Appartement te koop: van der Palmstraat 85, Voorburg
KopenLeidschendam-VoorburgAppartementenvan der Palmstraat 85

van der Palmstraat 85

Bovenveen midden, Leidschendam-Voorburg

€ 349.000
Buurt Bovenveen midden, VoorburgBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Voorburg

Dit appartement aan de Van der Palmstraat 85 heeft een fijne, ruime indeling van 81 m² en ademt de sfeer van een klassieke jaren-40-woning. De hoge plafonds en royale kamers geven het een ruimtelijk gevoel. Het energielabel G betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €349.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Leidschendam-Voorburg, maar de oppervlakte is bovengemiddeld voor deze prijsklasse.

Bovenveen midden: een levendige buurt

De buurt Bovenveen midden is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is super goed alleen sommige dingen zijn gewoon een maar ja." De buurt telt ruim 4200 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie: de grootste groep is tussen de 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer over de buurt Bovenveen midden.

Dagelijks leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de SPAR om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo op tien minuten lopen. Voor de kinderen is basisschool De Parachute op loopafstand, en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: Corbulo Tech & Design College en het Sint-Maartenscollege zijn beide op fietsafstand. Het station ligt op tien minuten lopen. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt een mix van stedelijk en groen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DOEN NVM Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 4.309
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1948
EnergielabelG
BuurtBovenveen midden
WijkBovenveen
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

van der Palmstraat 85, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.1
Wesseem
19-10-2023
Voorburg

De buurt is super goed alleen sommige dingen zijn gewoon een maar ja.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenveen midden

Inwoners4.215
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bovenveen midden

Woningvoorraad2.384
Gem. WOZ-waarde€ 251.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

74 binnen 5 km

SPAR
Stuyvesantplein 56-59
637m
Jumbo
Jacob van den Eyndestraat 14
781m
Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
837m

Scholen

31 binnen 5 km

Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
787m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
827m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
923m

Veelgestelde vragen

Over van der Palmstraat 85, Voorburg

Welk energielabel heeft van der Palmstraat 85?

De woning aan van der Palmstraat 85 in Voorburg heeft energielabel G.

Is €349.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €349.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €389.569 in de buurt, maar boven de mediaan van €360.000. Met 81 m² kom je uit op €4.309 per m², wat lager is dan het gemiddelde van €4.502 per m² in Bovenveen. Het is dus marktconform geprijsd, al is energielabel G een aandachtspunt voor de maandlasten.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk.

Hoe is de buurt Bovenveen midden om in te wonen?

Bovenveen midden is een stedelijke wijk met veel voorzieningen dichtbij. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de sfeer is levendig. Een bewoner noemt de buurt 'super goed'. Er zijn parken op loopafstand en het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 1 km. Wel is er relatief veel criminaliteit vergeleken met andere wijken, met 133 misdrijven per jaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool De Parachute zit op 827 meter, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Corbulo Tech & Design College (787 m) of het Sint-Maartenscollege (923 m). Ook Gymnasium Novum en Veurs Voorburg zijn dichtbij. Het is dus een geschikte buurt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een kilometer vind je meerdere supermarkten. De dichtstbijzijnde is SPAR op 637 meter, gevolgd door Jumbo (781 m) en Albert Heijn (837 m). Ook Aldi is op 998 meter te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.