Een hoekwoning in Moesel
Deze hoekwoning aan de Anna van Saksenstraat 10 staat in Moesel, een buurt in Weert waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €339.000 ligt de prijs 16% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €404.500, wat deze woning relatief betaalbaar maakt binnen de buurt. Ter vergelijking: hoekwoningen in Weert hebben een gemiddelde vraagprijs die hoger ligt. De woning is gebouwd in 1964 en heeft energielabel C. Het is een eengezinswoning met drie woonlagen, verdeeld over vijf kamers waaronder drie slaapkamers en één badkamer. De woonoppervlakte verschilt per bron: volgens de BAG-registratie is die 95 m², terwijl de makelaar 79 m² opgeeft. De woning heeft een achtertuin van 50 m² op het westen, met dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas, en wordt verwarmd via een c.v.-ketel. De inhoud van de woning is 336 m³.
De woning zelf
Deze hoekwoning uit 1964 heeft een inhoud van 336 m³ en is verdeeld over drie woonlagen. Binnen zijn er vijf kamers, waarvan drie slaapkamers en één badkamer. De achtertuin van 50 m² ligt op het westen, dus je hebt er in de middag en avond zon. Volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd met een c.v.-ketel. De woonoppervlakte wordt door de makelaar op 79 m² gesteld, terwijl de BAG-registratie 95 m² aangeeft.
Moesel, een rustige buurt
Met ruim 3.500 inwoners en een kwart dat 65 jaar of ouder is, is dit een buurt met een gemengde bevolking. Bewoners van de gemeente Weert geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97 op basis van vijftien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Hoi ik vindt het een hele fijne buurt", en een ander noemt het "Goed en fijn en lekker rustig". De buurt Moesel heeft een woningvoorraad van bijna 1.700 woningen, waarvan 65% koopwoningen zijn.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Jumbo op 185 meter, of iets verder bij Jan Linders op 817 meter. Voor schoolgaande kinderen is Brede school Moesel op 403 meter, en de huisartsenpraktijk Wolters en Janssen zit op 277 meter, met de Service Apotheek Zuijdgeest ernaast op 285 meter. De bushalte Weert, Oranjeplein met lijn 790 ligt op 183 meter, en het treinstation Weert is op 706 meter te bereiken. In de gemeente Weert zijn er binnen vijf kilometer zeven supermarkten en 24 scholen te vinden.
WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde is vastgesteld op €304.000 met peildatum 2025-01-01, en de vraagprijs ligt 12% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €196.000 naar €304.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 41 dB Lden en van spoorweglawaai 38 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Voor wateroverlast bij hevige regen is de indicatie gemiddeld, terwijl het overstromingsrisico nu en in 2050 laag is. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 als gemiddeld ingeschat. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Laenen Makelaardij.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Anna van Saksenstraat 10, Weert
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €339.000 ligt 12% boven de WOZ-waarde van €304.000, die is vastgesteld met peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 55% gestegen, van €196.000 naar €304.000. De vraagprijs ligt daarnaast 16% onder de gemiddelde vraagprijs van €404.500 in de buurt.
Hoe groot is de woning en wat is de indeling?
De woning is een eengezinswoning met drie woonlagen en een inhoud van 336 m³. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 79 m² op, terwijl de BAG-registratie 95 m² vermeldt. Binnen zijn er vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. De woning heeft een achtertuin van 50 m² op het westen.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
De woning heeft energielabel C. Dat label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet direct over de bouwkundige staat. Volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd met een c.v.-ketel. Met label C kun je een gemiddelde energierekening verwachten, maar de exacte kosten hangen af van je verbruik.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. De woning is gebouwd in 1964, vóór 1970. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er geen verhoogd risico op funderingsproblemen is aangemerkt voor dit gebied.
Hoe is het gesteld met wateroverlast en hittestress in de buurt?
De indicatie voor wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, terwijl het overstromingsrisico zowel nu als in 2050 laag is. Hittestress wordt nu als laag ingeschat, maar in 2050 als gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties op adresniveau, geen inspectie van de woning zelf. De gegevens komen uit de Klimaateffectatlas.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op 185 meter zit een Jumbo-supermarkt, en op 817 meter een Jan Linders. De huisartsenpraktijk Wolters en Janssen zit op 277 meter, met de Service Apotheek Zuijdgeest op 285 meter. Brede school Moesel is op 403 meter. De bushalte Weert, Oranjeplein met lijn 790 ligt op 183 meter, en het treinstation Weert is op 706 meter.
Hoe is de buurt Moesel om in te wonen?
Moesel heeft ruim 3.500 inwoners, waarvan een kwart 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Weert geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97 op basis van vijftien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Hoi ik vindt het een hele fijne buurt", en een ander noemt het "Goed en fijn en lekker rustig". De woningvoorraad bestaat voor 65% uit koopwoningen.
Waarom verschilt de woonoppervlakte tussen de BAG en de makelaar?
De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 95 m², terwijl de makelaar 79 m² opgeeft. Beide waarden worden genoemd, maar er wordt geen uitspraak gedaan over welke waarde juist is. Het verschil kan verschillende oorzaken hebben, maar die worden in de advertentie niet toegelicht.





