Hoekwoning te koop: Eleanor Rooseveltlaan 190, Amstelveen
KopenAmstelveenHoekwoningenEleanor Rooseveltlaan 190

Eleanor Rooseveltlaan 190

Heldenbuurt, Amstelveen

€ 1.325.000
Buurt Heldenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 234m²
98% groter dan gemiddeld in de buurt
Dirk op 426m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in de Heldenbuurt

Deze hoekwoning aan de Eleanor Rooseveltlaan is een echte ruimtevreter. Met 234 m² woonoppervlak en een perceel van 471 m² heb je alle ruimte voor een gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel E, wat betekent dat je de stookkosten in de gaten moet houden. De vraagprijs van €1.325.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Ter vergelijking: hoekwoningen in Amstelveen hebben een gemiddelde prijs van €680.000, al zijn die gemiddeld 118 m².

De Heldenbuurt: rustig en groen

De Heldenbuurt is een rustige, groene buurt in Amstelveen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Ik vind het een hele leuke buurt, een relaxte rustige sfeer." De buurt telt zo'n 3.090 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. De buurt Heldenbuurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 2.674), maar heeft een park of plantsoen op 0,2 km afstand.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk op 426 meter of de Albert Heijn op 481 meter. Ook een Jumbo is op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: de Openbare Basisschool Michiel de Ruyter zit op 364 meter, Kindercampus King op 471 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar CSB Amsterdam op 852 meter. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.325.000
Prijs per m²€ 5.662
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte471m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtHeldenbuurt
WijkBankras Kostverloren
GemeenteAmstelveen

Locatie

Eleanor Rooseveltlaan 190, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Nur guler
20-07-2023
Eigen schelp

Ik vind het een hele leuk buurt een relaxte rustige sfeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Heldenbuurt

Inwoners3.090
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heldenbuurt

Woningvoorraad1.393
Gem. WOZ-waarde€ 488.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Dirk
Kostverlorenhof 80-86
426m
Albert Heijn
Westelijk Halfrond 70
481m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
531m

Scholen

107 binnen 5 km

Openbare Basisschool Michiel de Ruyter
Basisonderwijs · 404 leerlingen
364m
Kindercampus King, obs
Basisonderwijs · 282 leerlingen
471m
Roelof Venema School
Basisonderwijs · 634 leerlingen
687m

Veelgestelde vragen

Over Eleanor Rooseveltlaan 190, Amstelveen

Welk energielabel heeft Eleanor Rooseveltlaan 190?

De woning aan Eleanor Rooseveltlaan 190 in Amstelveen heeft energielabel E.

Is €1.325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.325.000 is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de Heldenbuurt (€680.000), maar deze woning is met 234 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 118 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.672, wat voor deze woning neerkomt op €5.662 per m², precies in lijn. De prijs is marktconform voor een hoekwoning van dit formaat.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E is een van de lagere labels. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is en je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B. In de Heldenbuurt heeft 66,7% van de koopwoningen label B en 33,3% label C. Deze woning springt er dus negatief uit. Het loont om te investeren in isolatie en dubbel glas.

Hoe is de sfeer in de Heldenbuurt?

De Heldenbuurt wordt door bewoners als rustig en relaxt ervaren. De enige review geeft een 8,0 en noemt het een 'leuke buurt' met een 'relaxte rustige sfeer'. De buurt is zeer stedelijk, maar heeft veel groen in de omgeving, met een park op 0,2 km afstand. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Michiel de Ruyter op 364 meter, gevolgd door Kindercampus King op 471 meter en Roelof Venema School op 687 meter. Voor voortgezet onderwijs is CSB Amsterdam op 852 meter een optie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,9 km afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft een goede busverbinding, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Heldenbuurt stonden verkochte woningen gemiddeld 80 dagen te koop. Dat is een indicatie van een normale markt, niet extreem snel of traag. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.