Hoekwoning te koop: Frederik Hendriklaan 3, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagHoekwoningenFrederik Hendriklaan 3

Frederik Hendriklaan 3

Statenkwartier, Den Haag

€ 1.695.000
Buurt Statenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 303m²
95% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 435m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig hoekhuis in het Statenkwartier

Deze hoekwoning aan de Frederik Hendriklaan ademt de sfeer van een vooroorlogse stadswoning: hoge plafonds, royale kamers en een authentiek karakter. Met 303 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €1.695.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor hoekwoningen in Den Haag ligt lager, maar dit huis is uitzonderlijk ruim.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige, diverse buurt met statige oude huizen en brede, boomrijke straten. Twee bewoners geven de buurt een 8,07. Een van hen zegt: "Het is een fantastisch mooie buurt." Een ander noemt het "bruisend wonen" en waardeert de mix van culturen, de nabijheid van parken en de levendige winkelstraat. De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. De buurt Statenkwartier heeft een hoog voorzieningenniveau.

Het dagelijks leven

De Frederik Hendriklaan zelf is een bekende winkelstraat, dus voor dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet uit. Albert Heijn, Aldi en Hoogvliet zitten allemaal op loopafstand, net als diverse scholen. Basisschool De Parachute en het Corbulo Tech & Design College zijn binnen een kwartier fietsen. De gemeente Den Haag biedt verder volop cultuur en uitgaansgelegenheden.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 5.594
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte309m²
Bouwjaar1918
EnergielabelE
BuurtStatenkwartier
WijkGeuzen- en Statenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Frederik Hendriklaan 3, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Nout
15-05-2025
Mooi coherent deel van Den Haag

Het is een fantastisch mooie buurt

8.3
Max
09-01-2025
Bruisend wonen in Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt waar mensen wonen die vele talen spreken. Daardoor is het een zeer diverse groep mensen die er woont. Natuur is dichtbij in de vorm van Parken en Bos. Mooie en echt oude huizen geven het een statig karakter en het geeft sfeer. De straten zijn lang en wijds opgezet met veel bomen. Ik voel me er erg veilig en de grote winkelstraat van de Fred zo dichtbij is perfect! Er wordt ook veel georganiseerd voor buurtbewoners, zowel jong als oud. De straten zijn over het algemeen vrij schoon, soms wat zwerfafval maar niet veel. Ook zijn er veel basisscholen en Middelbare scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend met de tram en bus die zeer frequent rijden en tot laat 's avonds nog uit het centrum of van het strand rijden, heel fijn! Je kan prima zonder auto in deze buurt als stel van 2 personen zonder kinderen. Enig verbeterpunt, meer ruimte is er nodig voor alle fietsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners10.475
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad5.166
Gem. WOZ-waarde€ 675.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen40%