Een hoekwoning met karakter in Stadsdennen Midden
Deze hoekwoning aan de Ten Katestraat 14 staat in de wijk Stadsdennen Midden, een buurt waar je meteen het gevoel hebt dat je er thuis bent. Met een vraagprijs van €419.000 zit je hier in het middensegment van de buurt, waar de gemiddelde vraagprijs rond de €409.750 ligt. De woning is gebouwd in 1963 en heeft een energielabel C. Benieuwd naar meer hoekwoningen in Harderwijk?
De woning zelf
Deze eengezinswoning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 75 m², terwijl de BAG-registratie 84 m² aangeeft. Het perceel is 220 m² groot. Je hebt een achtertuin van 66 m² op het westen, bereikbaar via de achterom, plus een voortuin en zijtuin. Er is ook een balkon en een vrijstaande stenen garage. De woning is voorzien van dubbel glas en muurisolatie, en heeft een cv-ketel. Het is volle eigendom.
De buurt Stadsdennen Midden
Stadsdennen Midden telt bijna 2.000 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners van de wijk Stadsdennen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,29. Een bewoner zegt: "k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest". Een ander noemt het "prima". De woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verkocht, wat aangeeft dat er vraag is naar dit type woning. Meer over de buurt Stadsdennen Midden?
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Boni op 190 meter of Aldi op 320 meter. Voor de kinderen is er Islamitische Basisschool Al-Islaah op 116 meter en Basisschool Dominicus Savio op 411 meter. De huisartsenpraktijk Ter Horst zit op 61 meter, en de apotheek op 880 meter. Met de bus ben je goed verbonden: halte Harderwijk, Kiekmure op 135 meter met lijnen 1 en 513. Het treinstation Harderwijk ligt op 1,4 kilometer. Ook het ziekenhuis Sint Jansdal is op 1,5 kilometer bereikbaar. Kijk voor meer informatie over de gemeente Harderwijk.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde van deze woning is vastgesteld op €338.000 (peildatum 1 januari 2025). De vraagprijs ligt 24% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 51% gestegen, van €224.000 naar €338.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB Lden, spoorweglawaai 30 dB Lden en vliegverkeer 15 dB Lden, allemaal niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het gebouw vóór 1970 is opgericht en het postcodegebied voor 95% uit panden van vóór 1970 bestaat. De bodem is zand. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze specifieke woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Hoek Makelaardij B.V. op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Ten Katestraat 14, Harderwijk
Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs is €419.000. De WOZ-waarde is vastgesteld op €338.000 (peildatum 1 januari 2025). De vraagprijs ligt 24% boven de WOZ-waarde. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €409.750, en de mediaan €432.000. De prijs per vierkante meter is €5.587, gebaseerd op de makelaar-opgave van 75 m².
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 75 m², terwijl de BAG-registratie 84 m² aangeeft. Het perceel is 220 m² groot.
Wat is de WOZ-ontwikkeling van deze woning?
De WOZ-waarde is tussen 2020 en 2025 met 51% gestegen, van €224.000 naar €338.000. De waarde is elk jaar toegenomen: van €224.000 (2020) naar €240.000 (2021), €279.000 (2022), €292.000 (2023), €304.000 (2024) en €338.000 (2025).
Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?
Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het gebouw vóór 1970 is opgericht en het postcodegebied voor 95% uit panden van vóór 1970 bestaat. De bodem is zand. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze specifieke woning.
Wat is er in de buurt te doen aan winkels en voorzieningen?
De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Boni op 190 meter en Aldi op 320 meter. Er zijn ook Albert Heijn (812 m) en Jumbo (1.073 m) in de buurt. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen, waaronder Islamitische Basisschool Al-Islaah op 116 meter en Basisschool Dominicus Savio op 411 meter. De huisartsenpraktijk zit op 61 meter en de apotheek op 880 meter.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
De dichtstbijzijnde bushalte is Harderwijk, Kiekmure op 135 meter, met buslijnen 1 en 513. Ook halte Harderwijk, Wkc Stadsdennen (lijn 1) is op 171 meter. Het treinstation Harderwijk ligt op 1.441 meter.
Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?
Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verkocht. In de afgelopen periode zijn er 14 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €455.357. Dit geeft een indicatie van de marktdynamiek in Stadsdennen Midden.
Hoe beoordelen bewoners de wijk Stadsdennen?
Bewoners van de wijk Stadsdennen geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,29, op basis van 3 beoordelingen. Een bewoner zegt: "k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest" (8,86). Een ander noemt het "prima" (8,0). Er is ook een beoordeling van 5,0 met de titel "oke".
Wat is de samenstelling van de buurt qua leeftijd en huishoudens?
Stadsdennen Midden heeft 1.985 inwoners. 33% is 65 jaar of ouder, 16% is 0-15 jaar, 9% is 15-25 jaar, 20% is 25-45 jaar en 22% is 45-65 jaar. 48% van de huishoudens is eenpersoons, 28% heeft kinderen en 25% is zonder kinderen.
Hoe is de woning geïsoleerd en wat voor verwarming heeft het?
De woning heeft dubbel glas en muurisolatie, en is voorzien van een cv-ketel. Het energielabel is C. Dit betekent dat er nog verbeteringen mogelijk zijn, maar de basis is aanwezig.





