Studio te koop: Beekstraat 60C, Meerssen
KopenMeerssenStudio'sBeekstraat 60C

Beekstraat 60C

Meerssen, Meerssen

€ 175.000
Buurt Meerssen, MeerssenBekijk buurt
Lidl op 64m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Meerssen

Deze studio van 43 m² in Meerssen is een bijzondere vondst. Het pand uit 1813 ademt historie, maar heeft wel energielabel G, dus reken op hoge stookkosten. Met een vraagprijs van €175.000 is het de goedkoopste koopwoning in de buurt, 58% onder het gemiddelde van €413.675. Een scherpe prijs voor wie een betaalbare start zoekt. Bekijk ook andere studios in Meerssen.

De buurt Meerssen

Meerssen is een gemengde buurt met zowel oude huizen als nieuwbouw. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,44. Een bewoner zegt: "De mensen uit de buurt zijn heel sociaal en maken graag een praatje." Een ander noemt de criminaliteit als aandachtspunt. De buurt telt 5.570 inwoners, met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De buurt Meerssen heeft een dorps karakter, maar ook contrasten tussen straten.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen loop je naar de Lidl, die om de hoek zit op 64 meter. De Jumbo en Albert Heijn zijn verder weg, op ruim een kwartier lopen. Basisschool De WereldSter is twee straten verder (401 m), en het Stella Maris College ligt op loopafstand (532 m). Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Meerssen biedt zo de nodige voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KH-Solutions Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 4.070
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte108m²
Bouwjaar1813
EnergielabelG
BuurtMeerssen
WijkMeerssen
GemeenteMeerssen

Locatie

Beekstraat 60C, Meerssen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Feline
19-07-2025
Gemengde buurt

In de buurt zijn veel bewonersgroepen die door elkaar wonen, zo zijn er buitenlanders maar ook Nederlandse gezinnen. De sociale veiligheid kan heel erg verschillen per straat. Er zijn bijvoorbeeld drugslabs opgerold in de ene straat en in de andere straat staan grote villa's. Er is dus een groot contrast. De mensen uit de buurt zijn heel sociaal en maken graag een praatje. Er ligt weleens troep op straat maar er zijn wel opruim diensten. Er is niks i de buurt en in de omgeving zijn perkjes aangelegd. Er is een middelbare en basisschool en ook kleuter en peuter opvang die regulier zijn en over het algemeen prima beoordeeld worden. Er is een trein station en er zijn meerdere bushaltes waar ook een buurtbus stopt.

7.4
feline
16-05-2025
Gemengde bevolkingsgroepen

Meerssen is een fijne buurt waar ik al heel mijn leven woon. Maar in Meerssen zelf is ook veel criminaliteit aanwezig waardoor de sociale veiligheid gedaald is. Er zijn in Meerssen ook steeds meer mensen met een niet westerse achtergrond komen wonen. In Meerssen wonen vooral veel ouderen, maar er zijn ook straten waar meer huishoudens met jongere kinderen wonen en op straat zijn er ook wel hangjongeren. Naar mijn mening zou er beter gelet kunnen worden op de veiligheid in Meerssen en zouden er meer dingen geregeld moeten worden voor jongeren, zodat deze niet alleen op straat hangen en voor overlast zorgen.