Tussenwoning te koop: Bekkerweg 67, Heerlen
KopenHeerlenTussenwoningenBekkerweg 67

Bekkerweg 67

Bekkerveld, Heerlen

€ 394.000
Buurt Bekkerveld, HeerlenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 303m²
93% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 307 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 96 dagen
Jan Linders op 464m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Bekkerveld

Deze tussenwoning aan de Bekkerweg in Heerlen heeft een woonoppervlak van maar liefst 303 m², verdeeld over meerdere lagen. Het bouwjaar 1930 geeft de woning karakter, met royale kamers en hoge plafonds. De prijs van €394.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de enorme oppervlakte maakt dat begrijpelijk. Bekijk ook de tussenwoningen in Heerlen voor een idee van het aanbod.

De buurt Bekkerveld

Bekkerveld is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1560 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een buurt waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners. De woningmarkt in de buurt laat zien dat de gemiddelde verkoopprijs rond de €360.000 ligt, met een gemiddelde verkooptijd van 96 dagen. Lees meer over Bekkerveld.

Het dagelijks leven

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jan Linders, op twee straten verder (464 m). Ook PLUS is om de hoek (580 m). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Sint Tarcisius naast de deur (158 m), en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: Havo van het Bernardinuscollege op 202 m en Grotiuscollege op 263 m. De gemeente Heerlen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 394.000
Prijs per m²€ 1.300
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte233m²
Bouwjaar1930
EnergielabelE
BuurtBekkerveld
WijkBekkerveld
GemeenteHeerlen

Locatie

Bekkerweg 67, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bekkerveld

Inwoners1.560
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bekkerveld

Woningvoorraad751
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen82%
Huurwoningen17%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Jan Linders
Nobelstraat 48
464m
PLUS
V. Weerden Poelmanstraat 47 A
580m
Albert Heijn
Homerusplein 9
1044m

Scholen

50 binnen 5 km

Basisschool Sint Tarcisius
Basisonderwijs · 412 leerlingen
158m
Havo van het Bernardinuscollege
Voortgezet onderwijs · 411 leerlingen
202m
Grotiuscollege
Voortgezet onderwijs · 558 leerlingen
263m

Veelgestelde vragen

Over Bekkerweg 67, Heerlen

Welk energielabel heeft Bekkerweg 67?

De woning aan Bekkerweg 67 in Heerlen heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €394.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€360.389) en ook boven de mediaan (€375.000). De woning is echter met 303 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 157 m², wat de hogere prijs verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van wat je zoekt: voor wie veel ruimte wil, is het een marktconforme prijs.

Hoe is de buurt Bekkerveld om in te wonen?

Bekkerveld is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (67%). De bevolking is gemengd: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De stedelijkheidsgraad is 2 (sterk stedelijk), maar de buurt voelt niet druk aan. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.