Kopen›Heerlen›Tussenwoningen›Plautusstraat 10

Plautusstraat 10

Aarveld, Heerlen

€ 339.000
Buurt Aarveld, HeerlenBuurt
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
Al 106 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 70 dagen
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Aarveld

Deze tussenwoning aan de Plautusstraat 10 staat in Aarveld, een buurt in Heerlen. Met een vraagprijs van €339.000 is de prijs marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde. De woning is gebouwd in 1957 en heeft energielabel E. Vergelijk je de prijs met andere tussenwoningen in Heerlen, dan zit je hier op een gangbaar niveau voor deze buurt.

De woning zelf

De woning heeft 7 kamers, waaronder 5 slaapkamers, verdeeld over 3 woonlagen. Er is 1 badkamer en de inhoud is 395 m³. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 131 m², terwijl de makelaar 115 m² opgeeft. Het perceel is 163 m². De woning heeft dubbele beglazing en een CV-ketel. De ligging is aan een rustige weg in een woonwijk.

Aarveld, een rustige buurt

Met ruim 1.200 inwoners en relatief veel eenpersoonshuishoudens (61%) is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Heerlen geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,85; een van hen noemt het "Fijne buurt, gemeenschap, rustig". Een andere bewoner zegt: "In de buurt zijn er veel culturele mensen, super gezellig!" De buurt Aarveld heeft een gemiddeld funderingsrisico, maar daarover later meer.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij PLUS op 596 meter of bij Jan Linders op 665 meter. Basisschool Sint Tarcisius zit op 422 meter, en de huisarts is Aarveld Medisch Centrum op 272 meter. De BENU Apotheek Aarveld zit op 288 meter. Buslijn 8 stopt op 344 meter bij de halte Heerlen, Leonard Stassenstraat. Het treinstation Heerlen ligt op 1,4 kilometer. De gemeente Heerlen heeft verder voldoende voorzieningen in de omgeving.

Risico-indicaties op adresniveau

De risico-indicaties op adresniveau zijn: geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm. Spoorweglawaai en vliegverkeer zitten onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Wateroverlast bij hevige regen is laag, net als het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Consten Vastgoed B.V.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds30 juni 2026
Datum ontdekt2 juli 2026

Prijs

Vraagprijs€ 339.000
Prijs per m²€ 2.588

Energie

EnergielabelE
IsolatieDubbele beglazing
VerwarmingCV-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte115 m²
ObjectoppervlakteKadaster131 m²
Perceeloppervlakte163 m²
Inhoud395 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers7
Slaapkamers5
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1957
Type omgevingAan een rustige weg In een woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (78 m²) en voortuin
Ligging tuinNoordoosten bereikbaar via achterom
BalkonBalkon aanwezig

Ligging

BuurtAarveld
GemeenteHeerlen

Veelgestelde vragen

Over Plautusstraat 10, Heerlen

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in Aarveld?

De vraagprijs van €339.000 is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde. Het gemiddelde van het huidige koopaanbod in de buurt is €395.750, maar dat betreft woningen met een gemiddelde oppervlakte van 152 m². Deze woning heeft volgens de makelaar 115 m² woonoppervlakte, wat de prijs per m² op €2.948 brengt.

Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft 5 slaapkamers en in totaal 7 kamers, verdeeld over 3 woonlagen. Er is 1 badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 131 m², terwijl de makelaar 115 m² opgeeft. Het perceel is 163 m² groot.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel E. Dat is een van de minder zuinige labels, dus je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een zuiniger label. De woning heeft wel dubbele beglazing en een CV-ketel, volgens de makelaar. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.

Hoe is het funderingsrisico in deze buurt?

Het funderingsrisico op dit adres is gemiddeld, volgens openbare risicodata. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1957, vóór 1970, en het postcodegebied is een KCAF-aandachtsgebied waar 100% van de panden vóór 1970 is gebouwd. De bodemsoort is zand.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je PLUS op 596 meter en Jan Linders op 665 meter. Basisschool Sint Tarcisius zit op 422 meter en de huisarts is Aarveld Medisch Centrum op 272 meter. De BENU Apotheek Aarveld zit op 288 meter. Buslijn 8 stopt op 344 meter bij de halte Heerlen, Leonard Stassenstraat. Het treinstation Heerlen ligt op 1,4 kilometer.

Hoe beoordelen bewoners de buurt?

Bewoners van de gemeente Heerlen geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,85, op basis van 37 beoordelingen. Een bewoner noemt het "Fijne buurt, gemeenschap, rustig". Een ander zegt: "In de buurt zijn er veel culturele mensen, super gezellig!" maar merkt ook op dat er weinig parkeergelegenheid is en dat sommige huizen achterstallig onderhoud hebben.

Is er geluidsoverlast in de buurt?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens openbare data uit 2022. Spoorweglawaai is 8 dB Lden en vliegverkeer 37 dB Lden, beide niet boven de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.

Wat is de ligging van de woning?

De woning ligt aan een rustige weg in een woonwijk, volgens de makelaar. De buurt Aarveld heeft 1.220 inwoners, waarvan 61% eenpersoonshuishoudens. Het is een rustige buurt met relatief veel 65-plussers (17%).