Kopen›Terneuzen›Tussenwoningen›Malotauxstraat 6

Malotauxstraat 6

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 235.000
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBuurt
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Sas van Gent

Deze tussenwoning aan de Malotauxstraat 6 ligt in de kern van Sas van Gent, een plaats waar het leven zich in een rustig tempo afspeelt. Met een vraagprijs van €235.000 is dit een scherpe prijs, zeker als je kijkt naar het aanbod van tussenwoningen in Terneuzen. De woning dateert uit 1965 en heeft energielabel C.

De woning zelf

De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 83 m², terwijl de makelaar 100 m² opgeeft. Het perceel is in beide registraties 140 m². De vraagprijs per vierkante meter is €2.350, gebaseerd op de makelaar-opgave.

Een buurt met een eigen ritme

Met ruim 3.500 inwoners is dit een kern waar veel 65-plussers wonen, zo'n 24 procent van de bevolking. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander waardeert de betrokken buren: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen." Wel wordt het gemis van een supermarkt in het dorp genoemd, al zijn er twee bakkers en een slagerij.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen doe je bij de Lidl op 682 meter of de Albert Heijn op 738 meter, allebei op loopafstand. Basisschool De Statie zit op 390 meter, en de huisartsenpraktijk in Sas van Gent is 812 meter verderop. De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 507 meter, met de lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,9 kilometer, dus voor de trein moet je echt de auto pakken.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €159.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 48% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 61% gestegen, van €99.000 naar €159.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer en industrie blijft onder de norm. Het funderingsrisico is verhoogd, een gebiedsindicatie op basis van de kleigrond en de bouwperiode vóór 1970. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, en ook hittestress wordt in 2050 als gemiddeld ingeschat.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Datum ontdekt3 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 235.000
Prijs per m²€ 2.831
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 159.000

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte100 m²
ObjectoppervlakteKadaster83 m²
Perceeloppervlakte140 m²
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers3
Badkamers1

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1965

Ligging

BuurtKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Malotauxstraat 6, Sas Van Gent

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €235.000 ligt 48% boven de WOZ-waarde van €159.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 61% gestegen, van €99.000 naar €159.000.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 83 m², terwijl de makelaar 100 m² opgeeft. Het perceel is in beide gevallen 140 m².

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is verhoogd, een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1965 op kleigrond, wat kan wijzen op houten palen of een ondiepe fundering. In dit postcodegebied is 100% van de panden gebouwd vóór 1970, en de grondwaterstand daalt richting 2050.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn de Lidl op 682 meter en de Albert Heijn op 738 meter. Beide zijn op loopafstand. Verder zijn er op grotere afstand nog een SPAR op 6,4 kilometer en een PLUS op 9,2 kilometer.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 507 meter, met de lijnen 511, 513 en 606. Ook halte Sas van Gent, Bolwerk op 818 meter wordt bediend door deze lijnen. Het treinstation ligt op 37,9 kilometer afstand.

Wat zeggen bewoners over de gemeente Terneuzen?

Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen." Wel wordt het gemis van een supermarkt in het dorp genoemd.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat. Bij een lager label kun je hogere stookkosten verwachten, maar het label is geen diagnose van de woning zelf.