Tussenwoning te koop: Monseigneur Boermansstraat 46, Venlo
KopenVenloTussenwoningenMonseigneur Boermansstraat 46

Monseigneur Boermansstraat 46

Rosarium en omgeving, Venlo

€ 765.000
Buurt Rosarium en omgeving, VenloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 282m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 300 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 96 dagen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Venlo

Deze tussenwoning aan de Monseigneur Boermansstraat 46 in Venlo is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 282 m² en een perceel van 243 m² biedt het huis veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het bouwjaar 1935 geeft de woning karakter, terwijl energielabel C aangeeft dat er al stappen zijn gezet op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €765.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de centrale ligging. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Venlo voor een idee van het aanbod.

De buurt Rosarium e.o.

De woning ligt in de buurt Rosarium e.o., een stedelijke wijk met een hoge dichtheid. De buurt telt 1.485 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens (540). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: van jong tot oud, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3.166 adressen per km²), wat past bij een zeer sterk stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de straat is het dagelijks leven goed te doen. Voor de boodschappen loop je naar Jumbo op 641 meter, of naar Albert Heijn op 1,2 km. Kinderen kunnen naar St Martinus Basisschool, die om de hoek ligt (159 meter), of naar School aan de Vijver (483 meter). Voor het voortgezet onderwijs is Valuascollege op 471 meter een optie. Het treinstation van Venlo is op 1,2 km afstand, dus tien minuten lopen. De gemeente Venlo biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 2.713
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte243m²
Bouwjaar1935
EnergielabelC
BuurtRosarium en omgeving
WijkVenlo-Centrum
GemeenteVenlo

Locatie

Monseigneur Boermansstraat 46, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Rosarium en omgeving

Inwoners1.485
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Rosarium en omgeving

Woningvoorraad756
Gem. WOZ-waarde€ 288.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen59%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
Tegelpoort 1
641m
Jumbo
Vinckenhofstraat 90
834m
Jumbo
Straelseweg 183
924m

Scholen

38 binnen 5 km

St Martinus Basisschool
Basisonderwijs · 190 leerlingen
159m
Valuascollege
Voortgezet onderwijs · 2248 leerlingen
471m
School aan de Vijver
Basisonderwijs · 274 leerlingen
483m

Veelgestelde vragen

Over Monseigneur Boermansstraat 46, Venlo

Welk energielabel heeft Monseigneur Boermansstraat 46?

De woning aan Monseigneur Boermansstraat 46 in Venlo heeft energielabel C.

Is de prijs van €765.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €765.000 ligt 47% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€519.227) en ook boven de mediaan (€669.000). De woning is echter met 282 m² ook 42% groter dan het buurtgemiddelde van 199 m². De prijs per m² is met €2.713 iets lager dan het buurtgemiddelde van €2.887. Of de prijs marktconform is, hangt af van de waarde die je hecht aan de extra ruimte en de centrale ligging.

Hoe is de buurt Rosarium e.o. om in te wonen?

Rosarium e.o. is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden (540) en de bevolking is gemengd qua leeftijd. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen en het treinstation zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven (151) is relatief hoog, maar dat past bij een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C, en 33,3% label A. Label C is dus gemiddeld voor de buurt. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een A-label, maar lager dan bij een G-label. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 282 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Met 282 m² is deze woning aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 199 m². Het is een van de grotere woningen in de buurt, waar de meeste woningen kleiner zijn. De gemiddelde verkochte woning in de buurt had een oppervlakte van 199 m² en een gemiddelde prijs van €438.795.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. St Martinus Basisschool ligt op 159 meter, School aan de Vijver op 483 meter, en Valuascollege (voortgezet onderwijs) op 471 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 300 meter. De buurt is dus goed voorzien voor gezinnen met kinderen.