Kopen›Venlo›Tussenwoningen›Kaldenkerkerweg 42

Kaldenkerkerweg 42

Hogekamp, Venlo

€ 675.000
Buurt Hogekamp, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 415m²
133% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 395m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een herenhuis aan de Kaldenkerkerweg

Dit herenhuis uit 1979 staat aan de Kaldenkerkerweg, een drukke weg in het centrum van Venlo. Met een vraagprijs van €675.000 ligt de prijs 29% boven de gemiddelde vraagprijs van €521.824 voor tussenwoningen in Venlo. De woning is fors groter dan gemiddeld in de buurt: 292 m² woonoppervlak volgens de makelaar, tegenover een buurtgemiddelde van 180 m².

Indeling en kenmerken

De woning telt negen kamers, waaronder zeven slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over vijf woonlagen. De inhoud is 1.373 m³. Er is een tuin van 18 m² op het oosten en een vrijstaande stenen garage. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt hij verwarmd met een cv-ketel, gedeeltelijk vloerverwarming en een houtkachel. De BAG-registratie geeft een woonoppervlak van 415 m², terwijl de makelaar 292 m² opgeeft.

Hogekamp

Met ruim 2.500 inwoners is Hogekamp een levendige buurt, waar bijna de helft van de huishoudens uit één persoon bestaat. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Ideale gezinsbuurt voor jonge kinderen". De buurt Hogekamp heeft een stedelijkheidsgraad van 1, wat betekent dat het zeer sterk stedelijk is.

Voorzieningen en bereikbaarheid

Om de hoek zit de Albert Heijn op 395 meter, en iets verder de Jan Linders op 890 meter. De School aan de Vijver en de Rooms Katholieke Basisschool Groeneveld liggen op loopafstand, op 401 en 458 meter. Medisch Centrum Groenveld is de dichtstbijzijnde huisarts op 239 meter, en de Service Apotheek Groenveld zit op 206 meter. Het treinstation Venlo ligt op 435 meter, en bushalte Venlo, Station Venlo op 367 meter met lijnen 1,2,3,4,5,66,70,72,77,83,86,87,88,89,383,683,687,811. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 1,6 kilometer. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, boven de geluidsnorm, en industrielawaai 52 dB Lden, ook boven de norm. Het funderingsrisico is laag, maar 60% van de panden in dit postcodegebied is gebouwd vóór 1970. De bodem is zand. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ABVO Assurantiën en Onroerende Zaken op Vastgoed Nederland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds11 maart 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 675.000
Prijs per m²€ 1.627

Energie

EnergielabelB
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingC.v.-ketel, vloerverwarming gedeeltelijk, houtkachel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte292 m²
ObjectoppervlakteKadaster415 m²
Perceeloppervlakte200 m²
Inhoud1.373 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers9
Slaapkamers7
Badkamers2
Woonlagen4

Bouw

Soort woningHerenhuis
Bouwjaar1979
Type omgevingAan drukke weg en in centrum

Buitenruimte

TuinAchtertuin (18 m²)
Ligging tuinOost
GarageVrijstaand steen

Ligging

GemeenteVenlo

Veelgestelde vragen

Over Kaldenkerkerweg 42, Venlo

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €675.000. Dat is 29% boven de gemiddelde vraagprijs van €521.824 in de buurt. De woning is met 292 m² woonoppervlak ook 62% groter dan het buurtgemiddelde van 180 m². De prijs per vierkante meter is €2.312, gebaseerd op de makelaar-opgave.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft negen kamers, waaronder zeven slaapkamers en twee badkamers. Het is een herenhuis met vijf woonlagen en een inhoud van 1.373 m³. Er is een tuin van 18 m² op het oosten en een vrijstaande stenen garage.

Hoe zit het met geluidsoverlast op dit adres?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, boven de geluidsnorm. Ook industrielawaai is met 52 dB Lden boven de norm. Spoorweglawaai blijft met 51 dB Lden onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan de woning zelf.

Welke supermarkten en scholen liggen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 395 meter, gevolgd door Jan Linders op 890 meter. Scholen in de buurt zijn onder andere School aan de Vijver op 401 meter en Rooms Katholieke Basisschool Groeneveld op 458 meter. Het voortgezet onderwijs ligt op 1,4 kilometer.

Hoe is de buurt Hogekamp beoordeeld door bewoners?

Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Ideale gezinsbuurt voor jonge kinderen".

Wat is het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is laag, volgens de indicatie. Wel is 60% van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970, wat een KCAF-aandachtsgebied betreft. De bodemsoort is zand. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van de woning.

Hoe is de woning geïsoleerd en verwarmd?

Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming bestaat uit een cv-ketel, gedeeltelijk vloerverwarming en een houtkachel. Het energielabel is B.