Tussenwoning te koop: Pater Brugmanstraat 14, Nijmegen
Onder bod
KopenNijmegenTussenwoningenPater Brugmanstraat 14

Pater Brugmanstraat 14

Hunnerberg, Nijmegen

€ 1.075.000
Buurt Hunnerberg, NijmegenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 279m²
57% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 464m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Nijmegen-Oost

Deze tussenwoning aan de Pater Brugmanstraat 14 ademt de sfeer van een ruime, klassieke stadswoning. Met 279 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €1.075.000 ligt 55% boven het buurtgemiddelde van €691.909, wat deels te verklaren is door de royale oppervlakte. Bekijk ook andere tussenwoningen in Nijmegen voor een vergelijking.

De buurt Hunnerberg

De Hunnerberg is een rustige, groene buurt in Nijmegen-Oost. Bewoners noemen het een 'gezellige buurt' en 'nette dure buurt met degelijk volk'. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 7,9. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, en de woningvoorraad bestaat voor 36% uit eengezinswoningen. Meer weten over de buurt Hunnerberg?

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar OBS De Buut, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, op 464 meter. Ook PLUS is op loopafstand (546 meter). Tien minuten lopen brengt je naar het Canisius College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Nijmegen biedt verder tal van voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pulles Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 3.853
Woonoppervlakte279m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtHunnerberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Pater Brugmanstraat 14, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Rachel
05-07-2025
Gezellige buurt

Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen

7.4
Rachel
15-09-2024
GEZELLIG

Ik heb goede ervaringen met deze buurt

7.5
J.F
01-09-2024
Nette dure buurt met degelijk volk

Gezellig, afval ophaal kan verbeterd worden op straten

8.4
Rachel
18-10-2023
Gezellig

Er is veel te doen en er wonen aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hunnerberg

Inwoners4.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hunnerberg

Woningvoorraad1.943
Gem. WOZ-waarde€ 601.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Daalseweg 200
464m
PLUS
Tooropstraat 16-26
546m
Albert Heijn
van Schevichavenstraat 3
793m

Scholen

60 binnen 5 km

OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
125m
Jenaplanschool de Sterredans
Basisonderwijs · 330 leerlingen
627m
Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo
Voortgezet onderwijs · 912 leerlingen
679m

Veelgestelde vragen

Over Pater Brugmanstraat 14, Nijmegen

Welk energielabel heeft Pater Brugmanstraat 14?

De woning aan Pater Brugmanstraat 14 in Nijmegen heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €1.075.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 55% boven het buurtgemiddelde van €691.909, maar de woning is met 279 m² ook 57% groter dan het gemiddelde in de buurt (178 m²). De prijs per vierkante meter is daarmee relatief gunstig. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat van de woning en de exacte afwerking.