Tussenwoning te koop: Stadseiland 60, Lelystad
KopenLelystadTussenwoningenStadseiland 60

Stadseiland 60

Jol, Lelystad

€ 589.000
Buurt Jol, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Jumbo op 381m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Stadseiland 60 in Lelystad biedt met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 415 m² flink wat ruimte. Het huis uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: andere tussenwoningen in Lelystad worden gemiddeld voor een lager bedrag aangeboden.

Jol: een rustige, groene buurt

De woning staat in de buurt Jol, een rustige wijk in de Kustwijk. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een rustige buurt. Misschien iets te rustig." De buurt telt ruim 2.200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een groene omgeving, want het park of plantsoen is om de hoek. Meer over de buurt Jol lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo op 400 meter, of de Aldi op 500 meter. Ook de PLUS is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool De Grundel op 500 meter of de Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn op 700 meter. Het treinstation is op drie kilometer afstand, maar de bushaltes in de buurt bieden alternatieven. De gemeente Lelystad heeft verder alle voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De 4 Linden Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 3.184
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte415m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtJol
WijkKustwijk
GemeenteLelystad

Locatie

Stadseiland 60, Lelystad

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
E.d.b.broens
08-02-2025
Een rustige buurt. Misschien iets te rustig.

Niet echt iets bijzonders meegemaakt. Wel dat er gewoon fijne mensen wonen. En dat er niet echt problemen zijn in de avond dus heb ook een fijne nachtrust.

Buurt statistieken

Gegevens uit Jol

Inwoners2.285
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Jol 37-01
381m
Aldi
Jol 3525
502m
PLUS
Botter 4431
915m

Scholen

46 binnen 5 km

Eduvierschool De Anger
Speciaal onderwijs · 156 leerlingen
404m
De Grundel
Basisonderwijs · 160 leerlingen
490m
Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn
Basisonderwijs · 273 leerlingen
705m

Veelgestelde vragen

Over Stadseiland 60, Lelystad

Welk energielabel heeft Stadseiland 60?

De woning aan Stadseiland 60 in Lelystad heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €589.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Lelystad. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 415 m² is het een royale woning. Het energielabel B is redelijk zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere tussenwoningen in de gemeente om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Jol om in te wonen?

Jol is een rustige buurt in Lelystad, met veel groen en een park op loopafstand. Er wonen veel gezinnen en alleenstaanden. Een bewoner noemt het 'rustig, misschien iets te rustig'. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij, maar voor uitgaan of winkelen ben je aangewezen op het centrum van Lelystad.