Woning te koop: Reygersbeek 325, Lelystad

Reygersbeek 325

Saerdam Vliegend Hert Fortuijn, Lelystad

€ 515.000
Buurt Saerdam Vliegend Hert Fortuijn, LelystadBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 176m²
71% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime nieuwbouwwoning in Lelystad

Deze hoekwoning uit 2024 ademt moderne bouw en strakke lijnen. Met 176 m² woonoppervlak is het een royale woning, flink ruimer dan het gemiddelde in de buurt. De woning staat in de wijk Kustwijk, een rustige en groene omgeving. De vraagprijs van €515.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Lelystad, maar de nieuwbouwstatus en het formaat maken het marktconform.

De buurt Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn

De buurt Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn is een rustige wijk met veel groen en water. Het is een gemengde buurt: ongeveer de helft van de woningen zijn eengezinswoningen, en driekwart is koop. De bevolking is divers, met een mix van gezinnen, alleenstaanden en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op een paar minuten lopen, of bij de Jumbo en Albert Heijn die ook om de hoek liggen. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals De Finnjol en De Albatros, beide op loopafstand. De gemeente Lelystad biedt verder ruime voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Boer Makelaardij en Assurantien Flevoland B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 515.000
Prijs per m²€ 2.926
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte107m²
Bouwjaar2024
BuurtSaerdam Vliegend Hert Fortuijn
WijkKustwijk
GemeenteLelystad

Locatie

Reygersbeek 325, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Saerdam Vliegend Hert Fortuijn

Inwoners1.050
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Saerdam Vliegend Hert Fortuijn

Woningvoorraad522
Gem. WOZ-waarde€ 405.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Jol 3525
1006m
Jumbo
Jol 37-01
1127m
Albert Heijn
Kempenaar 03- 41
1291m

Scholen

45 binnen 5 km

De Finnjol
Basisonderwijs · 149 leerlingen
697m
De Albatros
Basisonderwijs · 207 leerlingen
947m
Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn
Basisonderwijs · 273 leerlingen
1024m

Veelgestelde vragen

Over Reygersbeek 325, Lelystad

Is €515.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €515.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€488.125) en ver boven de gemiddelde vraagprijs van €400.000. Maar deze woning is met 176 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 103 m², en het is nieuwbouw uit 2024. De prijs per m² is ongeveer €2.926, wat lager is dan het gemiddelde van €3.966 in de buurt. Dus voor het formaat en de nieuwbouwstatus is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Saerdam, Vliegend Hert, Fortuijn is rustig en groen, met veel water. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen, en een evenwichtige bevolkingsopbouw. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 3,9 km, dus voor OV ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld, maar als nieuwbouwwoning uit 2024 voldoet hij aan de huidige strenge isolatie-eisen. In de buurt heeft 50% van de woningen energielabel A++ en 25% label A, dus nieuwbouw is doorgaans zeer zuinig. Je kunt rekenen op lage stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Finnjol op 697 meter, gevolgd door De Albatros op 947 meter. Ook de Rooms Katholieke Basisschool Toermalijn en De Boeier zijn binnen 1,2 km te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Lelystad, op 3,2 km.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt is rustig. In de CBS-data over het meest recente jaar zijn 16 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat neerkomt op een laag aantal voor een wijk met ruim 1000 inwoners. Het is een veilige, stabiele woonomgeving.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Lelystad?