Tussenwoning te koop: Waardwei 3, Den Burg
KopenTexelTussenwoningenWaardwei 3

Waardwei 3

Den Burg, Texel

€ 572.000
Buurt Den Burg, Den BurgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het hart van Den Burg

Deze tussenwoning aan de Waardwei 3 in Den Burg ademt rust en ruimte. Met 146 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €572.000 is marktconform voor tussenwoningen in Texel.

De buurt: Den Burg

Den Burg is een dorp waar mensen om elkaar geven. Een bewoner zegt: "Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar!" Een ander noemt het "een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 8,14. Het is een dorp met veel oudere inwoners, maar ook gezinnen vinden er hun plek. De buurt Den Burg heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Het leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de Jumbo en Ekoplaza zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar de Jozefschool Texel of de Vrije School Stella Maris, beide om de hoek. Voor voortgezet onderwijs is OSG de Hogeberg op tien minuten lopen. De gemeente Texel biedt een complete woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Waaijer Advies op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 572.000
Prijs per m²€ 3.918
Woonoppervlakte146m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtDen Burg
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Waardwei 3, Den Burg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.1
Ludy Moens
22-12-2025
Sociaal

Wij hebben een zeer sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oudste van de straat en hulp behoevend, geen probleem, Iedereen staat voor ons klaar! Heerlijk buurtje, dichtbij het centrum! Heel gezellig om er te wonen! Al meer dan 40 jaar!

8.0
Ludy Moens
13-12-2025
Vrij en blij!

Wij hebben een hele vriendelijke sociale buurt! Iedereen staat voor elkaar klaar! Wij zijn de oude mensen, mijn man behoorlijk invalide, maar we hoeven maar te vragen eniedereen helpt ons! Wij zijn erg blij met ons buurtje!

8.3
Sanne
23-08-2024
Klein maar gezellig

Het is een kleine maar gezellige en hechte gemeenschap. Daarbij is de omgeving schoon en is er weinig last van ongedierte. Als ik iets zou willen veranderen dan is het dat er meer voorzieningen komen of dat er meer wordt gedaan om sportclubs bekender en leuker te maken onder jongeren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Burg

Inwoners6.675
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Waalderstraat 48
652m
Aldi
Wilhelminalaan 99
680m
Ekoplaza
Hogerstraat 15
899m

Scholen

7 binnen 5 km

OSG de Hogeberg
Voortgezet onderwijs · 590 leerlingen
1133m
School voor Speciaal Basisonderwijs Kompas
Speciaal onderwijs · 19 leerlingen
1194m
Vrije School Stella Maris
Basisonderwijs · 64 leerlingen