Twee-onder-één-kap te koop: Deventerstraat 492, Apeldoorn
KopenApeldoorn2-onder-1-kapwoningenDeventerstraat 492

Deventerstraat 492

Osseveld-Oost, Apeldoorn

€ 699.000
Buurt Osseveld-Oost, ApeldoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
55% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kap in Osseveld-Oost

Deze hoekwoning uit 2006 ademt ruimte en licht. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 292 m² is het een flinke gezinswoning. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en het energielabel. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €402.833, maar die woningen zijn gemiddeld 102 m². Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Apeldoorn voor een breder beeld.

De buurt Osseveld-Oost

Osseveld-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1990 en 2010, en driekwart is koop. Het is een gezinsrijke buurt: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. De inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Osseveld-Oost biedt een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Dirk of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. De Ontdekking PC Jenaplanschool zit om de hoek (390 m), en Daltonschool De Zonnewende is ook dichtbij (754 m). Het station is op loopafstand (900 m). De gemeente Apeldoorn biedt verder veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landheeren | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 4.424
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte292m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtOsseveld-Oost
WijkOost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Deventerstraat 492, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Osseveld-Oost

Inwoners4.870
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Osseveld-Oost

Woningvoorraad1.970
Gem. WOZ-waarde€ 392.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Dirk
Linie 313
811m
Albert Heijn
Linie 189
840m
Jumbo
Korianderplein 61
1177m

Scholen

74 binnen 5 km

De Ontdekking PC Jenaplanschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
390m
Daltonschool De Zonnewende
Basisonderwijs · 526 leerlingen
754m
Kentalis Dr. P.C.M. Bosschool Apeldoorn
Speciaal onderwijs · 28 leerlingen
812m

Veelgestelde vragen

Over Deventerstraat 492, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Deventerstraat 492?

De woning aan Deventerstraat 492 in Apeldoorn heeft energielabel A.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 74% boven het buurtgemiddelde van €402.833, maar deze woning is ook 55% groter dan gemiddeld (158 m² vs 102 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €443.672, maar dat is voor kleinere woningen. Gezien het energielabel A en het ruime perceel is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat.

Hoe is de buurt Osseveld-Oost voor gezinnen?

Osseveld-Oost is een gezinsvriendelijke buurt: 45% van de huishoudens heeft kinderen, en 82% van de woningen is een eengezinswoning. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Ontdekking (390 m) en Daltonschool De Zonnewende (754 m). De buurt is rustig en groen, met een park op 800 m.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 37,5% van de koopwoningen label A en 12,5% label A+. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, al geven we geen concrete bedragen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Dirk) is op 811 m, Albert Heijn op 840 m. Er zijn meerdere basisscholen binnen een kilometer. Het treinstation is op 900 m, en een huisartsenpraktijk op 800 m.

Hoe verhoudt de prijs per m² zich tot de buurt?

De vraagprijs per m² is €4.425 (€699.000 / 158 m²). Het gemiddelde in de buurt is €4.019 per m². Dat is iets hoger, maar deze woning heeft een energielabel A en een perceel van 292 m², wat de meerprijs verklaart.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met een vraagprijs van €699.000 is deze woning vooral geschikt voor doorstromers of gezinnen met een hoger inkomen. Starters zullen waarschijnlijk naar kleinere, goedkopere woningen in de buurt kijken, waar de mediaanprijs €389.000 is.

Landheeren | Baerz & Co
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Landheeren | Baerz & Co
funda.nl
Bekijk
Landheeren | Baerz & Co
huispedia.nl
Bekijk