Twee-onder-één-kap te koop: Grasduinen 3, Lelystad

Grasduinen 3

Houtribhoogte Noord, Lelystad

€ 725.000
Buurt Houtribhoogte Noord, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Houtribhoogte Noord

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2023 staat in een rustige buurt van Lelystad. Met 175 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Lelystad.

Houtribhoogte Noord

De buurt Houtribhoogte Noord is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: 'Deze buurt is vrij rustig, nooit problemen hier maar wel veel aanspraak met iedereen!' De buurt telt 555 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee straten verder, of bij Aldi en Jumbo om de hoek. Basisscholen zoals De Boeier en De Albatros zijn op loopafstand. Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Lelystad houdt de omgeving netjes bij, zoals een bewoner opmerkt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via eXp Nederland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 4.143
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtHoutribhoogte Noord
WijkKustwijk
GemeenteLelystad

Locatie

Grasduinen 3, Lelystad

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Chloë
24-06-2024
Mooie omgeving!

Ik woon nog bij mijn ouders. Deze buurt is vrij rustig nooit problemen hier maar wel veel aanspraak met iedereen! Loopafstand van het dorp. Leuke buurt voor ouderen en jongeren. Vindt wel dat er meer kleine of grotere speeltuintjes mogen komen voor kinderen! Maar echt een leuke buurt voor jong en oud! Dichtbij het lageveld waar je zomers lekker kan zwemmen en ook leuk kan Picnicen en wandelen. Mooie omgeving gemeente houd het netjes bij!

Buurt statistieken

Gegevens uit Houtribhoogte Noord

Inwoners555
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Kempenaar 03- 41
1834m
Aldi
Jol 3525
2030m
Jumbo
Jol 37-01
2149m

Scholen

39 binnen 5 km

De Boeier
Basisonderwijs · 411 leerlingen
1282m
De Albatros
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1525m
De Finnjol
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1714m

Veelgestelde vragen

Over Grasduinen 3, Lelystad

Welk energielabel heeft Grasduinen 3?

De woning aan Grasduinen 3 in Lelystad heeft energielabel A+++.

Is €725.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Lelystad. De woning is echter nieuw (2023) en heeft een zeer zuinig energielabel A+++. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de buurt.