Twee-onder-één-kap te koop: Mariabergstraat 2B, Schinveld
KopenBeekdaelen2-onder-1-kapwoningenMariabergstraat 2B

Mariabergstraat 2B

Schinveld, Beekdaelen

€ 529.000
Buurt Schinveld, SchinveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 184 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 80 dagen
PLUS op 360m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een verrassend ruime twee-onder-één-kapwoning in Schinveld

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Mariabergstraat combineert een compact woonoppervlak van 90 m² met een flink perceel van 372 m². Het energielabel A+ is uitzonderlijk zuinig, slechts 6% van de koopwoningen in de buurt heeft dat. De vraagprijs van €529.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €473.114, maar de woning is energiezuinig en heeft een ruime tuin. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Beekdaelen.

Buurt Schinveld: rustig en groen

Schinveld is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen (86%) en een mix van gezinnen en ouderen. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het een 'leuke locatie' met 'veel natuur om de hoek', al merkt hij op dat het onderhoud 'zwaar achteruit is gegaan'. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 660, dat voelt ruim en groen. Meer over de buurt Schinveld.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS, dat om de hoek zit op 360 meter. Ook SPAR express is op loopafstand (617 meter). Basisschool Schinveld ligt twee straten verder (251 meter). Voor de middelbare school moet je iets verder, naar 4,4 km. De huisartsenpraktijk en het kinderdagverblijf zitten ook op 600 meter. De gemeente Beekdaelen biedt een landelijke omgeving met voorzieningen dichtbij.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tijs & Cyril Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 5.878
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte372m²
Bouwjaar1973
EnergielabelA+
BuurtSchinveld
WijkOnderbanken
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Mariabergstraat 2B, Schinveld

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
D.brauers
31-07-2025
Leuke locatie

Het is een buurt waar je een redelijk vrij gevoel hebt met veel natuur om de hoek. Alleen is het onderhoud zwaar achteruit gegaan de laatste jaren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinveld

Inwoners4.610
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinveld

Woningvoorraad2.198
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
A Ge Water 3
360m
SPAR express
Echterbaan 2
617m
Albert Heijn
Koutenveld 2
2248m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Schinveld
Basisonderwijs · 297 leerlingen
251m
SBO De Boemerang
Speciaal onderwijs · 64 leerlingen
1646m
Basisschool Meander
Basisonderwijs · 210 leerlingen
1648m

Veelgestelde vragen

Over Mariabergstraat 2B, Schinveld

Welk energielabel heeft Mariabergstraat 2B?

De woning aan Mariabergstraat 2B in Schinveld heeft energielabel A+.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 ligt boven het gemiddelde van €473.114 in de buurt, maar de woning heeft een uitzonderlijk energielabel A+ en een groot perceel van 372 m². Het woonoppervlak is met 90 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 204 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe je de ruime tuin en lage energiekosten waardeert.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. In de buurt heeft slechts 5,6% van de koopwoningen dit label. Dat betekent lage stookkosten en een goede isolatie. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Wat is er te doen in de buurt van Schinveld?

Schinveld is een rustige, groene buurt met veel natuur om de hoek. Er zijn voorzieningen zoals een PLUS-supermarkt op 360 meter, een basisschool op 251 meter en een huisartsenpraktijk op 600 meter. Het treinstation ligt op 9,3 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 372 m², wat ruim is voor een twee-onder-één-kapwoning. Dat biedt mogelijkheden voor een flinke tuin, terras of oprit. De exacte indeling en staat van de tuin zijn niet in de advertentie beschreven.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, Basisschool Schinveld ligt op 251 meter afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 4,4 km, bijvoorbeeld in omliggende plaatsen. Er zijn ook kinderdagverblijven op 600 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 171 misdrijven geregistreerd, maar zonder context van het inwonertal (4610) is dat lastig te duiden. De buurt oogt rustig en dorps, met veel eengezinswoningen.

Tijs & Cyril Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Tijs & Cyril Makelaardij