Oostergracht 13
Kloosterveste, Assen
Een moderne twee-onder-één-kapwoning in Kloosterveste
Aan de Oostergracht 13 in Assen staat een twee-onder-één-kapwoning uit 2019, met energielabel A. De woning ligt in de rustige buurt Kloosterveste, waar het prettig wonen is volgens bewoners. Met een vraagprijs van 389.000 euro zit deze woning aan de hoge kant ten opzichte van het buurtgemiddelde. Het aanbod van twee onder een kapwoningen in Assen is overigens beperkt.
Indeling en oppervlakte
De woning heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, één badkamer en drie woonlagen. De inhoud is 410 kubieke meter. Over de woonoppervlakte verschillen de bronnen: volgens de BAG-registratie is die 109 m², de makelaar geeft 77 m² op. Het perceel is in beide registraties 158 m².
Leven in Kloosterveste
Met ruim 900 inwoners is Kloosterveste een overzichtelijke buurt, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,2. Een bewoner noemt het "een prettige wijk voor een jong gezin dichtbij een natuurgebied en dichtbij de voorzieningen". Een ander waardeert dat de buurt "netjes onderhouden" wordt. De buurt Kloosterveste heeft een laag funderingsrisico.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je op 87 meter bij de Lidl, of iets verder bij de Albert Heijn op 225 meter. Kindcentrum Het Krijt zit op 110 meter, en de huisartsenpraktijk is op 75 meter. De apotheek zit om de hoek. Buslijnen 84 en 309 stoppen op 440 meter bij de Caro van Eyckrotonde. Het treinstation Assen ligt op 3,8 kilometer. De gemeente Assen heeft verder voldoende voorzieningen.
Risico-indicaties op adresniveau
De risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van vliegverkeer 22 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en de hittestress is laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schoon Makelaardij aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Oostergracht 13, Assen
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van 389.000 euro ligt boven het gemiddelde van de twee andere te koop staande woningen in Kloosterveste, dat 367.500 euro is. De goedkoopste woning kost 360.000 euro, de duurste 375.000 euro. Het gemiddelde van de afgelopen periode verkochte woningen ligt op 354.029 euro.
Hoe groot is de woning en hoeveel slaapkamers heeft hij?
De woning heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 109 m², terwijl de makelaar 77 m² opgeeft. Het perceel is 158 m². De inhoud van de woning is 410 kubieke meter.
Hoe zit het met geluidsoverlast in de buurt?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van vliegverkeer is 22 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op 87 meter zit een Lidl en op 225 meter een Albert Heijn. Kindcentrum Het Krijt is op 110 meter en de huisartsenpraktijk op 75 meter. De apotheek zit op 110 meter. Bushaltes met lijnen 84 en 309 zijn op 440 meter, en het treinstation Assen ligt op 3,8 kilometer.
Hoe is de buurt Kloosterveste om in te wonen?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,2. Een bewoner noemt het "een prettige wijk voor een jong gezin dichtbij een natuurgebied en dichtbij de voorzieningen". Een ander zegt dat de buurt "netjes onderhouden" wordt. De buurt heeft ruim 900 inwoners, waarvan 27% 65 jaar of ouder is.





