Twee-onder-één-kap te koop: Harm Boomstraat 11, Assen
KopenAssen2-onder-1-kapwoningenHarm Boomstraat 11

Harm Boomstraat 11

Luchiesland Zuid, Assen

€ 350.000
Buurt Luchiesland Zuid, AssenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 151m²
44% groter dan gemiddeld in de buurt
Poiesz op 467m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige Asser buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Harm Boomstraat ademt de sfeer van de jaren zestig: solide, ruim en met een fijne ligging in een groene, rustige buurt. Met 151 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 276 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is, maar dat je nog wel kunt besparen met extra maatregelen. De vraagprijs van €350.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Assen, maar de woning is ook een stuk groter dan gemiddeld.

Luchiesland Zuid: een groene, rustige buurt

De woning staat in buurt Luchiesland Zuid, een wijk die vooral bekend staat om zijn ruime opzet en veel groen. De buurt telt zo'n 955 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een rustige buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een laag aantal misdrijven en veel groen in de omgeving.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Poiesz op 467 meter of de Jumbo op 484 meter, allebei op loopafstand. Ook is er een AH XL op 1,3 kilometer voor de grote inkopen. In de buurt vind je diverse scholen, zoals de Internationale Schakelklas Dr. Nassau College op 325 meter en de Openbare Basisschool De Driemaster op 679 meter. De gemeente Assen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot recreatie.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Makelaardij Het Raadhuis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 2.318
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte276m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtLuchiesland Zuid
WijkLariks
GemeenteAssen

Locatie

Harm Boomstraat 11, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Luchiesland Zuid

Inwoners955
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Luchiesland Zuid

Woningvoorraad509
Gem. WOZ-waarde€ 191.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Poiesz
Maasstraat 78
467m
Jumbo
Nobellaan 259
484m
AH XL
Triade 14
1292m

Scholen

40 binnen 5 km

Internationale Schakelklas Dr. Nassau College
Voortgezet onderwijs · 294 leerlingen
325m
Stichting Christelijk Voortgezet Onderw Vincent van Gogh VWO Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1155 leerlingen
399m
De Atlas (Epe)
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Harm Boomstraat 11, Assen

Welk energielabel heeft Harm Boomstraat 11?

De woning aan Harm Boomstraat 11 in Assen heeft energielabel C.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt ongeveer 15% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€304.500). De woning is echter ook 44% groter dan het buurtgemiddelde (151 m² versus 105 m²). De verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €405.000 weg, dus de prijs is niet onrealistisch, maar je betaalt wel een premium voor de extra ruimte.

Hoe is de buurt Luchiesland Zuid om in te wonen?

Luchiesland Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen ongeveer 955 mensen, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en er is een park op 300 meter afstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt, maar toch dicht bij voorzieningen wil zitten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar (1962). In de buurt heeft 25% van de woningen label A, 25% label C en 50% een lager label.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Poiesz op 467 meter en Jumbo op 484 meter. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Internationale Schakelklas Dr. Nassau College (325 m) en Openbare Basisschool De Driemaster (679 m). Voor het voortgezet onderwijs is er het Vincent van Gogh College op 399 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Assen ligt op 3,6 kilometer afstand, dus dat is niet direct om de hoek. Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets waarschijnlijk handiger.