Twee-onder-één-kap te koop: Pieter Verweijweg 15, Hoek Van Holland
KopenRotterdam2-onder-1-kapwoningenPieter Verweijweg 15

Pieter Verweijweg 15

Dorp, Rotterdam

€ 775.000
Buurt Dorp, Hoek Van HollandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hoek van Holland

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Pieter Verweijweg 15 ademt rust en ruimte. Met 154 m² woonoppervlak en een perceel van 329 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1995 is degelijk gebouwd en voelt ruimtelijk aan. De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Rotterdam van dit formaat.

Buurt Dorp: dorps en vertrouwd

De buurt Dorp in Hoek van Holland is een gemoedelijke wijk. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 7,18. Een bewoner zegt: "Leef al bijna heel mijn leven hier in deze buurt. Over de jaren is der veel veranderd, maar het is nog steeds een vriendelijk verwelkomde plek." Een ander noemt het "een chille buurt" met een speeltuin en voetbalveldje om de hoek. De buurt telt veel ouderen en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn of Lidl, beide op een kwartier lopen. Basisschool IKC De Driemaster zit om de hoek, op 235 meter. Ook INOVA basisschool en Jozefschool zijn op loopafstand. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Hoek van Holland geniet je van een dorpse sfeer.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonvreugde Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 5.032
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte329m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtDorp
WijkHoek van Holland
GemeenteRotterdam

Locatie

Pieter Verweijweg 15, Hoek Van Holland

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

7.9
Amber
04-07-2025
Rustig maar toch wel levend

Leef al bijna heel mijn leven hier in deze buurt. Over de jaren is der veel veranderd, maar het is nog steeds een vriendelijk verwelkomde plek.

6.7
Indy rose
29-12-2024
Rijtjes huizen geen buuren

De buurt is niet super gezellige maar iedereen maakt soms een praatje of Zeg gedag

7.1
Amber Moree
13-06-2024
Chille buurt

Woon hier al bijna heel me leven en tis een best wel chille buurt. Der zit zo goed als gelijk achter me huis een speeltuin met voetbalveldje, dus dat was top toen ik nog jong was. Ook zit der op 4 minuten lopen een school en daar naast komt een nieuwe winkel. Daardoor zijn er voorziening dichtbij. Het enige minderen is dat de metro op 20 minuten loopafstand zit.

7.0
Iris Dam
28-11-2023
Voorzieningen

Der word voor jongeren weining georganisseed voor de leeftijd van 17 jarige waardoor sommige jongen op straat hangen en dat vind ik erg jammer

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp

Inwoners7.940
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Prins Hendrikstraat 382
1015m
Lidl
Prins Hendrikstraat 293-301
1015m
Albert Heijn
Oudelandstraat 16
2639m

Scholen

26 binnen 5 km

IKC De Driemaster
Basisonderwijs · 345 leerlingen
235m
INOVA basisschool Hoek van Holland
Basisonderwijs · 108 leerlingen