Westdam 22

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 239.500
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBuurt
Lidl op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Sas van Gent

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1930 staat aan de Westdam, een rustige weg in een woonwijk in de kern van Sas van Gent. Met 4 kamers en 3 slaapkamers verdeeld over 2 woonlagen biedt de woning een klassieke indeling. De vraagprijs van €239.500 ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €323.959 voor twee onder een kapwoningen in Terneuzen, wat deze woning scherp geprijsd maakt.

De woning zelf

De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 118 m² aangeeft; het perceel is in beide bronnen 176 m². De woning beschikt over een badkamer, een cv-ketel en een achtertuin op het noorden, bereikbaar via de achterom. Het energielabel is F, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De woning is in volle eigendom.

Kern Sas van Gent

Met ruim 3.500 inwoners en een mix van leeftijden, waarvan 24% 65-plusser is, is dit een levendige dorpskern. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander waardeert de "fijne betrokken buurt" waar buren voor elkaar klaarstaan, maar mist wel een supermarkt in het dorp.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Lidl ligt op 289 meter en de Albert Heijn op 314 meter, dus boodschappen zijn zo gedaan. Basisschool De Statie zit op 37 meter. De huisartsenpraktijk in Sas van Gent is op 459 meter, en de dichtstbijzijnde apotheek is in Axel op 9,2 kilometer. Bushalte Suikerplein op 359 meter biedt verbindingen met lijnen 511, 513 en 606. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer, spoor en industrie blijft onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie voor deze postcode, gebouwd op kleigrond. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050; hittestress is nu laag maar wordt gemiddeld in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Kuub Makelaars Bevelanden NVM.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds5 juli 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 239.500
Prijs per m²€ 2.030

Energie

EnergielabelF
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte107 m²
ObjectoppervlakteKadaster118 m²
Perceeloppervlakte176 m²
Inhoud425 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning, halfvrijstaande woning
Bouwjaar1930
Type omgevingAan rustige weg en in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin
Ligging tuinNoorden bereikbaar via achterom

Ligging

BuurtKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen

Veelgestelde vragen

Over Westdam 22, Sas Van Gent

Wat is de vraagprijs en hoe verhoudt die zich tot de buurt?

De vraagprijs is €239.500. Dat ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €323.959 voor koopwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.021, terwijl deze woning op €2.238 per m² zit op basis van de makelaarsopgave. De woning is daarmee scherp geprijsd ten opzichte van het buurtgemiddelde.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers, en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 425 m³. Er is een achtertuin op het noorden, bereikbaar via de achterom. De woning heeft een cv-ketel en is in volle eigendom.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is F, het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning; het is een indicatie van de energieprestatie. In de buurt heeft 27,1% van het koopaanbod een label D of lager, dus dit label is niet uitzonderlijk voor de omgeving.

Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?

Volgens openbare risicodata is het funderingsrisico gemiddeld voor dit postcodegebied, gebouwd op kleigrond. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd en het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Lidl ligt op 289 meter en de Albert Heijn op 314 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Basisschool De Statie zit op 37 meter. De huisartsenpraktijk in Sas van Gent is op 459 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is in Axel op 9,2 kilometer. Bushalte Suikerplein op 359 meter biedt lijnen 511, 513 en 606.

Hoe is de buurt Kern Sas van Gent?

De buurt heeft ruim 3.500 inwoners, met een mix van leeftijden; 24% is 65-plusser. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander waardeert de betrokken buurt maar mist een supermarkt in het dorp.