Twee-onder-één-kap te koop: Zuiderzeedreef 17, Blaricum
KopenBlaricum2-onder-1-kapwoningenZuiderzeedreef 17

Zuiderzeedreef 17

Blaricummermeent, Blaricum

€ 1.050.000
Buurt Blaricummermeent, BlaricumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Blaricummermeent

Deze woning uit 2019 ademt moderne ruimte en licht. Met 172 m² woonoppervlak en een perceel van 389 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is energielabel A, dus zeer zuinig. De vraagprijs van €1.050.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Blaricum.

De buurt Blaricummermeent

Blaricummermeent is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Het is er veilig en kindvriendelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 1,2 km, Albert Heijn op 1,3 km of Coop op 1,3 km. Basisscholen zoals De Springplank (523 m) en PCBS De Ark (792 m) zijn om de hoek. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Blaricum biedt een prettige woonomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DNA Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 6.105
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte389m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtBlaricummermeent
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Zuiderzeedreef 17, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricummermeent

Inwoners3.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Oostermeent Oost 62
1177m
Albert Heijn
Oostermeent-Zuid 48
1277m
Coop
Hooibrug 1
1335m

Scholen

22 binnen 5 km

De Springplank
Basisonderwijs · 513 leerlingen
523m
De Wijngaard
Speciaal onderwijs · 144 leerlingen
654m
PCBS De Ark
Basisonderwijs · 268 leerlingen
792m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderzeedreef 17, Blaricum

Welk energielabel heeft Zuiderzeedreef 17?

De woning aan Zuiderzeedreef 17 in Blaricum heeft energielabel A.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.050.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2019 met energielabel A in Blaricummermeent. De woning heeft 172 m² woonoppervlak en een perceel van 389 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Blaricummermeent?

Blaricummermeent is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10 km afstand. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Springplank (523 m), PCBS De Ark (792 m) en KBS de Pionier (1,2 km) zijn enkele voorbeelden. Ook is er speciaal basisonderwijs op De Wijngaard (654 m).