Vrijstaande woning te koop: Benedendorpsstraat 26, Zeddam
KopenMontferlandVrijstaande woningenBenedendorpsstraat 26

Benedendorpsstraat 26

Zeddam, Montferland

€ 620.000
Buurt Zeddam, ZeddamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 269m²
269m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Coop op 205m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Benedendorpsstraat 26 in Zeddam ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1880 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 269 m² woonoppervlak en het ruime perceel van 745 m² veel mogelijkheden bieden. De woning ligt in een rustige omgeving, waar je nog echt het gevoel van ruimte hebt. Met een vraagprijs van €620.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaand huis van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Montferland.

De buurt Zeddam

Zeddam is een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het 'De beste' en geeft de buurt een 9. Op basis van die ene beoordeling is de sfeer positief. CBS-cijfers laten zien dat de bevolking gemiddeld wat ouder is, met veel 45-plussers. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Meer weten? Lees verder over de buurt Zeddam.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Coop, die om de hoek zit op 200 meter. Voor een uitgebreide boodschappendag rijd je naar PLUS, Aldi of Jumbo, allemaal op een paar kilometer afstand. Kinderen kunnen naar de Roncalli Basisschool, twee straten verder op 332 meter. Ook de andere basisscholen in de omgeving zijn goed bereikbaar. De gemeente Montferland biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Egging Advies Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 620.000
Prijs per m²€ 2.305
Woonoppervlakte269m²
Perceeloppervlakte745m²
Bouwjaar1880
BuurtZeddam
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Benedendorpsstraat 26, Zeddam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Rv
14-09-2024
De beste

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeddam

Inwoners2.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Gerrit Varwijkplein 34
205m
PLUS
Plantsoensingel Midden 2
3246m
Aldi
Molenpoortstraat 16
3297m

Scholen

7 binnen 5 km

Roncalli Basisschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
332m
Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
2376m
Pastoor Galamaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
2758m

Veelgestelde vragen

Over Benedendorpsstraat 26, Zeddam

Is €620.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €620.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 269 m² met een perceel van 745 m² in Zeddam. Het bouwjaar 1880 geeft karakter, maar vraagt ook om onderhoud. Vergelijkbare woningen in de regio laten zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Zeddam?

Zeddam ligt in de gemeente Montferland, in de Achterhoek. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de N18 en N316. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1880?

Een woning uit 1880 heeft vaak historische details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan elektra, leidingen en isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?