Woning te koop: Meester Helmesstraat 2, Zeddam
KopenMontferland’s-HeerenbergZeddamMeester Helmesstraat 2

Meester Helmesstraat 2

Zeddam, Montferland

€ 615.000
Buurt Zeddam, ZeddamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Coop op 369m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groene Zeddam

Deze hoekwoning uit 2025 staat in het rustige Zeddam, een dorp in de Achterhoek. Met 175 m² woonoppervlak is het een ruime woning. De prijs van €615.000 is aan de hoge kant voor de regio, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijk dit met andere woningen in Montferland.

Buurt Zeddam

Zeddam is een dorp met ongeveer 2.540 inwoners, waar het rustig wonen is. De enige bewoner die een review achterliet, geeft de buurt een 9 en zegt: 'Goed'. De buurt kent een mix van leeftijden, met veel 45-plussers. Het is een dorp waar je elkaar kent. Bekijk de buurt Zeddam voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de PLUS, Aldi en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Roncalli Basisschool, die op loopafstand ligt. Andere basisscholen in de buurt zijn De Boomgaard en de Pastoor Galamaschool. De gemeente Montferland biedt een compleet voorzieningenniveau voor een dorpse omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vredegoor Lanting Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 3.514
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte332m²
Bouwjaar2025
BuurtZeddam
Wijk’s-Heerenberg
GemeenteMontferland

Locatie

Meester Helmesstraat 2, Zeddam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Rv
14-09-2024
De beste

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeddam

Inwoners2.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Gerrit Varwijkplein 34
369m
PLUS
Plantsoensingel Midden 2
3348m
Aldi
Molenpoortstraat 16
3422m

Scholen

7 binnen 5 km

Roncalli Basisschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
468m
Basisschool De Boomgaard
Basisonderwijs · 81 leerlingen
2284m
Pastoor Galamaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
2842m

Veelgestelde vragen

Over Meester Helmesstraat 2, Zeddam

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 is aan de hoge kant voor Zeddam, maar de woning is nieuwbouw (2025) met 175 m² woonoppervlak. Nieuwbouwwoningen in de regio worden vaak tegen deze prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Zeddam?

Zeddam ligt in de Achterhoek, op 7,5 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De auto is de meest praktische manier van vervoer. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn op loopafstand. Een supermarkt (Coop) zit op 369 meter, en er zijn meerdere basisscholen in de buurt. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Wat is de sfeer in de buurt?

Zeddam is een rustig dorp met een gemengde bevolking. De enige buurtreview geeft een 9, met de korte tekst 'Goed'. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (39 misdrijven in de buurt).