Vrijstaande woning te koop: Burg. Snijdersstraat 17, Wijnandsrade
KopenBeekdaelenVrijstaande woningenBurg. Snijdersstraat 17

Burg. Snijdersstraat 17

Wijnandsrade, Beekdaelen

€ 795.000
Buurt Wijnandsrade, WijnandsradeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wijnandsrade

Deze vrijstaande woning aan de Burg. Snijdersstraat 17 in Wijnandsrade ademt rust en ruimte. Met 225 m² woonoppervlak en een perceel van 666 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Beekdaelen.

Wijnandsrade: een hechte gemeenschap

Wijnandsrade is een klein dorp in de gemeente Beekdaelen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is een gesloten gemeenschap, als je er komt wonen nemen ze je niet snel op." Het dorp heeft een gemiddelde score van 6,38. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 65-plussers (35%), en de meeste woningen zijn eengezinswoningen (93%).

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,2 km afstand, of bij Aldi op 1,7 km. Basisschool Stefanus ligt om de hoek (624 m), en Basisschool De Bolster op 1,2 km. Het treinstation is twee straten verder (2,2 km).

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.533
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte666m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA++++
BuurtWijnandsrade
WijkWijnandsrade
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Burg. Snijdersstraat 17, Wijnandsrade

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Ella
31-05-2024
Afgelegen dorpje, weinig te doen

Wordt vrij weinig georgainseerd buiten canraval om. De kleine bus komt om het uur, was vroeger toch wel beter geregeld. Gammelle wagentjes van Arriva. Het postkantoor is er mee gestopt, dichts bijzijnde is een dorp verder. Het is een gesoten gemeenschap, als je er komt wonen nemen ze je niet snel op.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wijnandsrade

Inwoners1.315
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
Markt 21
1245m
Aldi
Stationstraat 7
1733m
SPAR express
Van Eynattenweg 1
1961m

Scholen

18 binnen 5 km

Bs Stefanus
Basisonderwijs · 105 leerlingen
624m
Basisschool De Bolster
Basisonderwijs · 288 leerlingen
1208m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
2197m

Veelgestelde vragen

Over Burg. Snijdersstraat 17, Wijnandsrade

Welk energielabel heeft Burg. Snijdersstraat 17?

De woning aan Burg. Snijdersstraat 17 in Wijnandsrade heeft energielabel A++++.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Wijnandsrade. De woning heeft een groot woonoppervlak van 225 m² en een perceel van 666 m², met een zeer zuinig energielabel A++++. Vergelijkbare woningen in de regio kunnen lager geprijsd zijn, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.