Vrijstaande woning te koop: dokter Sabelstraat 14, Badhoevedorp
KopenHaarlemmermeerVrijstaande woningendokter Sabelstraat 14

dokter Sabelstraat 14

Badhoevedorp Bouwlust, Haarlemmermeer

€ 1.750.000
Buurt Badhoevedorp Bouwlust, BadhoevedorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Badhoevedorp

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat in Badhoevedorp, een dorp met een mix van rust en voorzieningen. Met 186 m² woonoppervlak en een perceel van 516 m² is het een royale woning. Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.750.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Badhoevedorp Bouwlust

De buurt Badhoevedorp Bouwlust telt ruim 3.000 inwoners, met veel gezinnen. Een bewoner zegt: "Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer" en noemt onbetaalbare huizen en achterblijvende voorzieningen. Wel worden goede scholen genoemd. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1.375.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (619 m) of de Albert Heijn twee straten verder (667 m). Ook de Vomar is dichtbij. De G.Th. Rietveldschool zit op loopafstand (306 m), en de Dr. Plesmanschool en Christelijke Basisschool Oranje Nassau zijn ook in de buurt. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen zoals een park op 600 m en een restaurant op 800 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arjen Ketel Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 9.409
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte516m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtBadhoevedorp Bouwlust
WijkBadhoevedorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

dokter Sabelstraat 14, Badhoevedorp

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.1
J.
01-11-2025
Voelt als afvoerputje van de Haarlemmermeer

Onbetaalbare huizen worden gebouwd, voorzieningen blijven achter. Vuilniswagens zijn altijd op tijd maar de bakken en vuilcontainers worden niet vaak geleegd wat resulteert in troep op en langs de wegen en stoepen. 1 weg die naar bloemenbuurt gaat die vol ligt met troep vanwege nieuwbouw en doorgaand verkeer. Teveel Marokkaanse mensen. Wel goede scholen

Buurt statistieken

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Inwoners3.030
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Badhoevedorp Bouwlust

Woningvoorraad1.052
Gem. WOZ-waarde€ 752.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Lidl
Lorentzplein 31
619m
Albert Heijn
Zeemanlaan 2
667m
Vomar
Sloterweg 186
754m

Scholen

44 binnen 5 km

G.Th. Rietveldschool
Basisonderwijs · 622 leerlingen
306m
Dr. Plesmanschool
Basisonderwijs · 167 leerlingen
977m
Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 619 leerlingen
1036m

Veelgestelde vragen

Over dokter Sabelstraat 14, Badhoevedorp

Welk energielabel heeft dokter Sabelstraat 14?

De woning aan dokter Sabelstraat 14 in Badhoevedorp heeft energielabel A+++.

Is de prijs van €1.750.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 43% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.221.333). De woning is echter nieuw (2022) met energielabel A+++, wat de hogere prijs deels verklaart. In de buurt zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar, met een gemiddelde prijs van €1.221.333 per woning. De verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €1.078.429 weg.