Vrijstaande woning te koop: Zuiderakerweg 102, Amsterdam
KopenAmsterdamVrijstaande woningenZuiderakerweg 102

Zuiderakerweg 102

De Aker-Oost, Amsterdam

€ 1.699.000
Buurt De Aker-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 440m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Aker-Oost

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderakerweg 102 in Amsterdam is een oase van rust in de stad. Met een woonoppervlak van 101 m² en een flink perceel van 412 m² geniet je van veel privacy en buitenruimte. Het bouwjaar 1971 geeft de woning een solide karakter, en de vraagprijs van €1.699.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Amsterdam.

De buurt: De Aker-Oost

De Aker-Oost is een groene, rustige wijk in Amsterdam Nieuw-West. De buurt telt ruim 5.800 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (440 m) of bij de Albert Heijn op tien minuten lopen (937 m). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Daltonbasisschool De Horizon (403 m) en De Odyssee (411 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Yuverta vmbo Amsterdam-West op 586 m. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broekman Makelaars Heerhugowaard aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.699.000
Prijs per m²€ 16.822
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte412m²
Bouwjaar1971
BuurtDe Aker-Oost
WijkDe Aker
GemeenteAmsterdam

Locatie

Zuiderakerweg 102, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit De Aker-Oost

Inwoners5.835
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Aker-Oost

Woningvoorraad2.102
Gem. WOZ-waarde€ 585.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Jumbo
Pieter Calandlaan 808
440m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
937m
Vomar
Dijkgraafplein 409
989m

Scholen

74 binnen 5 km

Openbare Daltonbasisschool De Horizon
Basisonderwijs · 467 leerlingen
403m
De Odyssee
Basisonderwijs · 415 leerlingen
411m
Basisschool Het Bovenland
Basisonderwijs · 282 leerlingen
504m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderakerweg 102, Amsterdam

Is de prijs van €1.699.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €554.538 en de mediaan van €565.000. Dat komt doordat het een vrijstaande woning is met een groot perceel, terwijl de meeste woningen in De Aker-Oost rijtjeshuizen of appartementen zijn. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.641, maar voor deze woning komt dat neer op €16.822 per m². De prijs is dus aan de hoge kant, maar past bij het type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amsterdam Nieuw-West, op 4,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de ringweg A9 en A10. Openbaar vervoer is goed: bushaltes zijn op loopafstand.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 61,5% van de woningen label A en 15,4% label A+. Het is gebruikelijk dat woningen uit 1971 een lager label hebben, maar zonder exacte gegevens kun je het beste de makelaar vragen naar het energielabel.