Vrijstaande woning te koop: Eendenparkweg 33, Ermelo
KopenErmeloVrijstaande woningenEendenparkweg 33

Eendenparkweg 33

Tonsel, Ermelo

€ 1.495.000
Buurt Tonsel, ErmeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 154m²
88% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 471 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 120 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt sfeer en karakter. Met een woonoppervlak van 154 m² en een riant perceel van 1450 m² biedt het volop ruimte. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er kansen liggen voor verduurzaming. Met een vraagprijs van €1.495.000 is dit de duurste woning in de buurt en ligt de prijs fors boven het buurtgemiddelde. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ermelo voor vergelijkbare opties.

De buurt Tonsel

De woning staat in de buurt Tonsel, een rustige woonwijk in Ermelo. De buurt telt zo'n 610 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (94%). Het is een groene omgeving met veel ruimte. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,8 km afstand, of bij Jumbo, Lidl of PLUS, allemaal op ongeveer 2 km. Kinderen kunnen naar de Christelijke Daltonschool Willem Alexander (1,6 km) of De Vlieger (2 km). Voor voortgezet onderwijs is RSG Slingerbos (2,1 km) een optie. Het treinstation ligt op 3 km afstand. De gemeente Ermelo biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kraaijenhof Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 januari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 9.708
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte1450m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtTonsel
WijkTonsel en Veldzicht
GemeenteErmelo

Locatie

Eendenparkweg 33, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tonsel

Inwoners610
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tonsel

Woningvoorraad156
Gem. WOZ-waarde€ 573.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Branderskamp 9
1760m
Jumbo
Nassaulaan 10
2024m
Lidl
Garsteland 4
2064m

Scholen

43 binnen 5 km

Christelijke Daltonschool Willem Alexander
Basisonderwijs · 164 leerlingen
1556m
Rietschans College
Speciaal onderwijs · 120 leerlingen
1935m
StartCollege Internationale Schakelklas (ISK) Harderwijk
Voortgezet onderwijs · 295 leerlingen
1981m

Veelgestelde vragen

Over Eendenparkweg 33, Ermelo

Welk energielabel heeft Eendenparkweg 33?

De woning aan Eendenparkweg 33 in Ermelo heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €1.495.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt aanzienlijk hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€367.455) en is de hoogste van de 11 koopwoningen die nu in Tonsel te koop staan. De woning heeft een groot perceel van 1450 m² en een woonoppervlak van 154 m², wat 88% meer is dan het buurtgemiddelde. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat van de woning en de waarde die je hecht aan de ruime opzet en het karakter van de woning.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de buurt Tonsel zijn recent 3 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €200.833. De gemiddelde verkooptijd was 120 dagen. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is gebaseerd op een klein aantal transacties en dat de prijzen sterk kunnen variëren per type woning.