Vrijstaande woning te koop: Generaal Van der Heydenlaan 10, Apeldoorn
KopenApeldoornVrijstaande woningenGeneraal Van der Heydenlaan 10

Generaal Van der Heydenlaan 10

De Parken, Apeldoorn

€ 965.000
Buurt De Parken, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning in Apeldoorn

Deze vrijstaande woning uit 1909 ademt karakter en historie. Met 187 m² woonoppervlak op een ruim perceel van 427 m² biedt het een thuis met sfeer en ruimte. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

De Parken: een groene, levendige buurt

De Parken is een geliefde buurt met een mix van gezinnen en ouderen. Van de 2.825 inwoners is een groot deel 45-plusser. De buurt scoort een 8,0 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Super gezellige mooie buurt maar de ligging zo dicht bij het centrum zorgt voor veel overlast." De buurt De Parken heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2463.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder ligt. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. OBS De Parkenschool zit om de hoek, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Gymnasium Apeldoorn of de Koninklijke Scholen Gemeenschap, beide op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder ruime parken en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Heus Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 5.160
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte427m²
Bouwjaar1909
EnergielabelF
BuurtDe Parken
WijkNoord
GemeenteApeldoorn

Locatie

Generaal Van der Heydenlaan 10, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Silvie
25-12-2024
Mooie buurt maar veel nadelen

Super gezellige mooie buurt maar de ligging zo dicht bij het centrum zorgt voor veel overlast waar niks aangedaan word door handhaving en/of politie. Eerder een dronken zwerfer in de schuur gehad, die had ingebroken en vaak dronken mensen in de straat. Veel buren zijn nogal opzichzelf gericht en vinden dat ze onze oprit zonder overleg kunnen "lenen" voor meerdere uren.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Parken

Inwoners2.825
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Parken

Woningvoorraad1.089
Gem. WOZ-waarde€ 707.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Deventerstraat 10
470m
AH to go
Stationsplein 8A
957m
Lidl
Kanaal Noord 21-23
971m

Scholen

80 binnen 5 km

OBS De Parkenschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
217m
Gymnasium Apeldoorn
Voortgezet onderwijs · 560 leerlingen
326m
Koninklijke Scholen Gemeenschap
Voortgezet onderwijs · 1158 leerlingen
407m

Veelgestelde vragen

Over Generaal Van der Heydenlaan 10, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Generaal Van der Heydenlaan 10?

De woning aan Generaal Van der Heydenlaan 10 in Apeldoorn heeft energielabel F.

Is €965.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €965.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €919.250 in de buurt, maar onder de gemiddelde verkoopprijs van €1.043.611. Het is een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning van 187 m² in De Parken.