Vrijstaande woning te koop: Hinsbeckerweg 17, Venlo
KopenVenloVrijstaande woningenHinsbeckerweg 17

Hinsbeckerweg 17

Stalberg-Oost, Venlo

€ 1.225.000
Buurt Stalberg-Oost, VenloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 292m²
292m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Hinsbeckerweg in Venlo ademt ruimte en rust. Met 292 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 1116 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2004 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Venlo.

Stalberg-Oost: een rustige, groene buurt

De buurt Stalberg-Oost is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een buurt waar vooral gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,2 personen. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. De buurt Stalberg-Oost heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo of Albert Heijn, beide op ongeveer vijftien minuten lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Groeneveld op een kwartier lopen en de Willibrordusschool op iets meer dan een kwartier. De gemeente Venlo biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op twee minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huis & Makelaardij Noord Limburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.225.000
Prijs per m²€ 4.195
Woonoppervlakte292m²
Perceeloppervlakte1116m²
Bouwjaar2004
EnergielabelB
BuurtStalberg-Oost
WijkVenlo-Oost-Zuid
GemeenteVenlo

Locatie

Hinsbeckerweg 17, Venlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Stalberg-Oost

Inwoners630
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Jumbo
Vinckenhofstraat 90
1465m
Albert Heijn
Maagdenbergplein 15
1465m
Jumbo
Straelseweg 183
2462m

Scholen

32 binnen 5 km

de Wijnberg Onderwijsexpertise SO - VSO
Speciaal onderwijs · 125 leerlingen
770m
Rooms Katholieke Basisschool Groeneveld
Basisonderwijs · 280 leerlingen
1329m
Willibrordusschool
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1427m

Veelgestelde vragen

Over Hinsbeckerweg 17, Venlo

Welk energielabel heeft Hinsbeckerweg 17?

De woning aan Hinsbeckerweg 17 in Venlo heeft energielabel B.

Is €1.225.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Venlo. De woning is groot (292 m²) met een ruim perceel (1116 m²) en heeft energielabel B. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Het treinstation van Venlo is op ongeveer 2,9 kilometer afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2004 met een woonoppervlak van 292 m² en een perceel van 1116 m². Het energielabel is B. De woning heeft geen kamerspecificaties in de data, maar gezien de grootte zijn er waarschijnlijk meerdere slaapkamers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Rooms Katholieke Basisschool Groeneveld op 1,3 kilometer. Ook de Willibrordusschool (1,4 km) en Talentencampus Venlo (1,7 km) zijn in de buurt.

Hoe is de buurt Stalberg-Oost?

Stalberg-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 3,2. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en weinig voorzieningen op loopafstand, maar een park is op twee minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. De exacte energiekosten hangen af van het gebruik, maar label B is gunstiger dan gemiddeld. Er zijn geen specifieke gegevens over isolatie of installaties.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkten zijn Jumbo en Albert Heijn, beide op ongeveer 1,5 kilometer afstand. Dat is ongeveer vijftien minuten lopen. Er zijn in totaal 18 supermarkten binnen 5 kilometer.