Vrijstaande woning te koop: Mr. van Coothstraat 57, Waalwijk
KopenWaalwijkVrijstaande woningenMr. van Coothstraat 57

Mr. van Coothstraat 57

Centrum, Waalwijk

€ 769.000
Buurt Centrum, WaalwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 320m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1931 heeft een authentieke uitstraling en een flink perceel. Met 134 m² woonoppervlak biedt het genoeg ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van deze leeftijd redelijk zuinig is. De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Waalwijk. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Waalwijk.

Centrum van Waalwijk

De woning staat in de buurt Centrum, een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 9,38. Een bewoner zegt: 'alles is perfect!!!!!!!!!!!!!!!!' en een ander noemt het 'super'. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een centrumlocatie.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn om de hoek (320 m) of loop je naar Nettorama (688 m). Kinderen gaan naar een van de basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Van der Heijden of RK Basisschool Teresia, beide op 5 minuten lopen. Voor de middelbare school is Dr. Mollercollege Waalwijk op 10 minuten lopen. De gemeente Waalwijk biedt verder een park op 4 minuten lopen en een restaurant op 3 minuten.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lelieveld makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 5.739
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte355m²
Bouwjaar1931
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

Mr. van Coothstraat 57, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

9.6
diny kroot
29-04-2025
perfect

alles is perfect!!!!!!!!!!!!!!!!

8.5
diny kroot
31-03-2025
perfect

prima

10
diny kroot
02-01-2025
perfect

super

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners4.760
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
De Els 46A
320m
Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
688m
PLUS
Reigerbosweg 2
951m

Scholen

23 binnen 5 km

Openbare Basisschool Van der Heijden
Basisonderwijs · 74 leerlingen
596m
RK Basisschool Teresia
Basisonderwijs · 227 leerlingen
596m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Mr. van Coothstraat 57, Waalwijk

Welk energielabel heeft Mr. van Coothstraat 57?

De woning aan Mr. van Coothstraat 57 in Waalwijk heeft energielabel C.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 134 m² in Waalwijk. Het perceel is met 355 m² ruim, en het bouwjaar 1931 geeft karakter. Energielabel C is gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Centrum in Waalwijk om te wonen?

De buurt Centrum scoort gemiddeld een 9,38 uit drie bewonersreviews. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen dichtbij, zoals supermarkten, scholen en een park. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De hoge omgevingsadressendichtheid (2263 adressen per km²) geeft aan dat het er levendig is.