Vrijstaande woning te koop: Omloop 5, Abcoude

Omloop 5

Abcoude-Zuidwest, De Ronde Venen

€ 1.885.000
Buurt Abcoude-Zuidwest, AbcoudeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 263m²
263m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Abcoude

Deze vrijstaande woning aan de Omloop in Abcoude is een moderne woning uit 2019. Met 263 m² woonoppervlak en een perceel van 452 m² biedt het veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.885.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

De buurt Abcoude-Zuidwest

Abcoude-Zuidwest is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud. Er zijn relatief veel huishoudens met kinderen. De buurt Abcoude-Zuidwest heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 930 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn (805 m) of PLUS (913 m). De basisscholen KBS Paulus (201 m) en Christelijk NAT Basisschool Abcoude (360 m) zijn twee straten verder. Het treinstation ligt op tien minuten lopen (1,6 km). De gemeente De Ronde Venen biedt een groene omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raad-Huis makelaardij o.z. B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.885.000
Prijs per m²€ 7.167
Woonoppervlakte263m²
Perceeloppervlakte452m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtAbcoude-Zuidwest
WijkAbcoude
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Omloop 5, Abcoude

Buurt statistieken

Gegevens uit Abcoude-Zuidwest

Inwoners4.565
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Dokter van Doornplein 2
805m
PLUS
Amsterdamsestraatweg 38
913m
AH to go
Meibergdreef 9
3144m

Scholen

23 binnen 5 km

KBs Paulus
Basisonderwijs · 213 leerlingen
201m
Christelijk NAT Basisschool Abcoude
Basisonderwijs · 205 leerlingen
360m
Piet Mondriaan
Basisonderwijs · 403 leerlingen
1026m

Veelgestelde vragen

Over Omloop 5, Abcoude

Welk energielabel heeft Omloop 5?

De woning aan Omloop 5 in Abcoude heeft energielabel A.

Is €1.885.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.885.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Abcoude. De woning is echter modern (2019), heeft energielabel A en een groot perceel van 452 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare aanbiedingen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Abcoude-Zuidwest?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is niet sterk stedelijk, dus je bent vaak afhankelijk van de auto of fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. KBS Paulus ligt op 201 m en Christelijk NAT Basisschool Abcoude op 360 m. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 5 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, maar exacte bedragen zijn niet bekend. Het label is gunstig voor het wooncomfort en het milieu.