Vrijstaande woning te koop: Oostdam 13, Woerden
9 uur geleden ontdekt

Oostdam 13

Vogelkwartier, Woerden

€ 2.750.000
Buurt Vogelkwartier, WoerdenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 422m²
422m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een monumentaal vrijstaand huis aan de Oostdam

Deze vrijstaande woning uit 1850 aan de Oostdam in Woerden ademt geschiedenis. Met 422 m² woonoppervlak en een perceel van 1280 m² is er ruimte in overvloed. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energieprestatie onbekend is. De vraagprijs van €2.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Woerden.

De buurt: Vogelkwartier

Het Vogelkwartier is een rustige, groene buurt in Woerden. Van de 699 woningen is 64% koop en 40% eengezinswoning. De bewoners zijn relatief oud: 555 van de 1170 inwoners is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een beeld van de leefbaarheid ontbreekt.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een park of plantsoen (0,3 km). Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op 5 minuten lopen, en ook Aldi en Jumbo zijn binnen 10 minuten bereikbaar. Basisschool Wilhelminaschool ligt twee straten verder (0,3 km), en voortgezet onderwijs is er met Kalsbeek College en Minkema College op loopafstand. Het treinstation van Woerden is op 1 km afstand. De gemeente Woerden biedt verder een restaurant en bibliotheek in de buurt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grifhorst Makelaardij Exclusief op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.750.000
Prijs per m²€ 6.517
Woonoppervlakte422m²
Perceeloppervlakte1280m²
Bouwjaar1850
BuurtVogelkwartier
WijkWoerden-Midden
GemeenteWoerden

Locatie

Oostdam 13, Woerden

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelkwartier

Inwoners1.170
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Wagenstraat 24
501m
Aldi
Frederik Hendriklaan 30
790m
Aldi
Industrieweg 2
901m

Scholen

30 binnen 5 km

Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 190 leerlingen
349m
Kalsbeek College, locatie Bredius
Voortgezet onderwijs · 1069 leerlingen
457m
Minkema College, locatie Minkemalaan
Voortgezet onderwijs · 1872 leerlingen
466m

Veelgestelde vragen

Over Oostdam 13, Woerden

Is €2.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.750.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Woerden. De woning heeft 422 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1280 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel ontbreekt, dus de energiekosten zijn onbekend.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning staat aan de Oostdam in de buurt Vogelkwartier, een rustige woonwijk in Woerden. Het treinstation is op 1 km afstand, en de snelweg is niet ver. In de buurt zijn meerdere supermarkten, scholen en een park op loopafstand.

Hoe oud is de woning en wat is de staat van onderhoud?

De woning is gebouwd in 1850, dus het is een monumentaal pand. De staat van onderhoud wordt niet in de advertentie beschreven. Het energielabel ontbreekt, dus isolatie en installaties zijn onbekend.