Vrijstaande woning te koop: Prins Hendriklaan 14, Blaricum
KopenBlaricumVrijstaande woningenPrins Hendriklaan 14

Prins Hendriklaan 14

Crailo, Blaricum

€ 3.495.000
Buurt Crailo, BlaricumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 750m²
956% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Blaricum

Deze vrijstaande woning aan de Prins Hendriklaan in Blaricum is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van 750 m² op een perceel van maar liefst 2955 m² is er ruimte in overvloed. Het huis uit 2000 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €3.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Blaricum.

De buurt Crailo

De woning ligt in de buurt Crailo, een rustige en groene omgeving. De buurt telt slechts 130 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een kleine, hechte gemeenschap met veel rust.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn, op twee straten verder (1,8 km). Voor de kinderen is basisschool Julianaschool Kwartellaan om de hoek (1,5 km). Ook kinderdagverblijf is dichtbij, op 0,9 km. De gemeente Blaricum biedt verder een restaurant op loopafstand (0,9 km) en een park op 1,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.495.000
Prijs per m²€ 4.660
Woonoppervlakte750m²
Perceeloppervlakte2955m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtCrailo
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Prins Hendriklaan 14, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Crailo

Inwoners130
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Crailo

Woningvoorraad86
Gem. WOZ-waarde€ 1.464.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen5%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Koekoeklaan 88
1824m
Albert Heijn
Zevenend 2
2007m
Jumbo
Plein 1945 3
2097m

Scholen

61 binnen 5 km

De Fontein
Voortgezet onderwijs · 459 leerlingen
1418m
Julianaschool Kwartellaan
Basisonderwijs · 322 leerlingen
1546m
Elan Primair
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
1696m

Veelgestelde vragen

Over Prins Hendriklaan 14, Blaricum

Welk energielabel heeft Prins Hendriklaan 14?

De woning aan Prins Hendriklaan 14 in Blaricum heeft energielabel A.

Is €3.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.495.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €1.000.000 in de buurt, maar dat komt doordat deze woning met 750 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 71 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €42.183, wat deze woning op €4.660 per m² brengt, iets boven het gemiddelde, maar marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation is op 4,7 km afstand, dus je bent er met de auto in een paar minuten. De omgevingsadressendichtheid is laag (272 adressen per km²), wat past bij het landelijke karakter. Voor dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op 1,8 km.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 2000?

Een woning uit 2000 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Het perceel van 2955 m² vraagt wel om regelmatig tuinonderhoud. Specifieke onderhoudskosten zijn niet bekend, maar je kunt rekenen op normaal periodiek onderhoud zoals schilderwerk en dakcontrole.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Julianaschool Kwartellaan is op 1,5 km, en De Hoeksteen op 2 km. Voor voortgezet onderwijs is De Fontein op 1,4 km. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, zoals op 0,9 km.

Hoe veilig is de buurt Crailo?

De buurt Crailo is klein en rustig, met slechts 10 geregistreerde misdrijven in de CBS-data. Dat is laag in verhouding tot het inwonertal van 130. Het is een veilige omgeving, mede door het landelijke karakter en de lage bevolkingsdichtheid.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Crailo stond de laatst verkochte woning gemiddeld 170 dagen te koop. Dat is relatief lang, maar er zijn weinig vergelijkbare woningen. Deze vrijstaande woning met een uniek formaat kan afwijken van het gemiddelde.