Vrijstaande woning te koop: Singel 36, Lippenhuizen

Singel 36

Lippenhuizen-Buitengebied, Opsterland

€ 675.000
Buurt Lippenhuizen-Buitengebied, LippenhuizenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Singel in Lippenhuizen ademt rust en ruimte. Met 206 m² woonoppervlak en een flink perceel van 1160 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het bouwjaar 1925 geeft de woning een authentieke uitstraling, maar het energielabel D laat zien dat er nog winst te behalen valt. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Opsterland van dit formaat.

De buurt: Lippenhuizen-Buitengebied

Lippenhuizen-Buitengebied is een rustige, landelijke omgeving met 370 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen, en de sfeer is er gemoedelijk. De buurt Lippenhuizen-Buitengebied kenmerkt zich door veel groen en ruimte.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (ruim 1,5 km). Ook Poiesz en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar School Loevestein (basisonderwijs, 1,6 km) of SLS De Feart (2 km). Voor voortgezet onderwijs is OSG Singelland in Gorredijk een optie, op 2,5 km. De gemeente Opsterland biedt verder voldoende voorzieningen voor een ontspannen leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Gorredijk, Annelies Atsma.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.277
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte1160m²
Bouwjaar1925
EnergielabelD
BuurtLippenhuizen-Buitengebied
WijkLippenhuizen
GemeenteOpsterland

Locatie

Singel 36, Lippenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Lippenhuizen-Buitengebied

Inwoners370
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
P.W. Janssenweg 86
1911m
Poiesz
Formanjestrjitte 6
2370m
Albert Heijn
Hofland 1
2477m

Scholen

10 binnen 5 km

School Loevestein
Basisonderwijs · 234 leerlingen
1606m
SLS De Feart
Basisonderwijs · 161 leerlingen
2021m
Christelijke Basisschool De Librije
Basisonderwijs · 174 leerlingen
2180m

Veelgestelde vragen

Over Singel 36, Lippenhuizen

Welk energielabel heeft Singel 36?

De woning aan Singel 36 in Lippenhuizen heeft energielabel D.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 206 m² met een perceel van 1160 m² in Lippenhuizen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel D kan van invloed zijn op de maandlasten, maar de ruime opzet en het perceel maken het een interessante optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Lippenhuizen?

Lippenhuizen ligt in een landelijk gebied, met de dichtstbijzijnde treinstation op 17,1 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. Openbaar vervoer is beperkt, dus voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto aan te raden.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

In de directe omgeving vind je een PLUS-supermarkt op 1,9 km, en ook Poiesz en Albert Heijn zijn binnen 2,5 km bereikbaar. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals School Loevestein en SLS De Feart. Voor medische zorg is een huisartsenpraktijk op 2,3 km. Het aanbod is compleet voor een dorpse setting.