Ulst 24
Bruins Slotlaan/Campenbuurt, Nijkerk
Een vrijstaande bungalow met karakter
Deze vrijstaande woning aan de Ulst 24 ligt in de buurt Bruins Slotlaan/Campenbuurt, een rustige woonwijk in Nijkerk. Met een vraagprijs van €1.095.000 is dit een woning die opvalt, zeker vergeleken met andere vrijstaande woningen in Nijkerk. De prijs ligt volgens de berekening aan de hoge kant ten opzichte van het buurtgemiddelde.
De woning zelf
De makelaar omschrijft het als een bungalow met vijf kamers, waarvan vier slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte verschilt per bron: volgens de BAG-registratie is het 211 m², terwijl de makelaar 186 m² opgeeft. Het perceel is in beide gevallen 656 m². De woning heeft een achtertuin, voortuin en zijtuin, een aangebouwde stenen garage en een balkon. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd, met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het bouwjaar is 1969 en het energielabel is D.
Een rustige buurt met groen
Met ruim 2.200 inwoners is dit een buurt waar relatief veel gezinnen wonen: 40% van de huishoudens heeft kinderen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,19, op basis van acht beoordelingen. Een bewoner zegt: "Wij wonen nu 11 jaar hier, met veel plezier, veel groen, rustige buurt." Een ander noemt het "een nette en veilige buurt" met "goed en leuke buren". De buurt Bruins Slotlaan/Campenbuurt ligt aan een rustige weg, volgens de makelaar.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Lidl op ongeveer 900 meter of de Jumbo op bijna een kilometer. Voor schoolgaande kinderen is de Rehobothschool op 1,1 kilometer, en het voortgezet onderwijs zit op 1,7 kilometer. De huisarts en apotheek zitten beide rond de kilometer afstand. De dichtstbijzijnde bushalte, Nijkerk, Berencamperweg, is op 109 meter en wordt bediend door lijn 142 en 674. Het treinstation Nijkerk ligt op 1,2 kilometer. De gemeente Nijkerk biedt zo een complete omgeving voor het dagelijks leven.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €783.000, met een peildatum van 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 40% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 57% gestegen, van €500.000 naar €783.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 60 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat het pand vóór 1970 is gebouwd en het postcodegebied voor 100% uit panden van vóór 1970 bestaat. De bodem is zand. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is nu gemiddeld en in 2050 laag. Hittestress is nu laag en in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Ulst 24, Nijkerk
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €1.095.000 ligt 40% boven de WOZ-waarde van €783.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 57% gestegen, van €500.000 naar €783.000. De prijs per vierkante meter, op basis van de makelaar-opgave van 186 m², is €5.887.
Wat is de indeling van deze woning?
Het is een bungalow met vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 766 m³. De woning heeft een achtertuin, voortuin en zijtuin, een aangebouwde stenen garage en een balkon. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd, met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit komt doordat het pand is gebouwd vóór 1970, namelijk in 1969, en het postcodegebied voor 100% uit panden van vóór 1970 bestaat. De bodemsoort is zand. Het gaat om een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.
Hoe is de geluidsbelasting rondom de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 60 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 32 dB Lden, niet boven de norm, en industrielawaai is 45 dB Lden, ook niet boven de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen op het perceel zelf.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkten zijn de Lidl op 918 meter en de Jumbo op 946 meter. De Rehobothschool ligt op 1,1 kilometer en het voortgezet onderwijs op 1,7 kilometer. De huisarts en apotheek zitten rond de kilometer afstand. De bushalte Nijkerk, Berencamperweg is op 109 meter met lijn 142 en 674, en het treinstation Nijkerk ligt op 1,2 kilometer.
Hoe beoordelen bewoners de wijk?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,19, op basis van acht beoordelingen. Een bewoner zegt: "Wij wonen nu 11 jaar hier, met veel plezier, veel groen, rustige buurt." Een ander noemt het "een nette en veilige buurt" met "goed en leuke buren". De beoordelingen gaan over de wijk, niet specifiek over deze straat.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is D. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar niet direct over de bouwkundige staat. De makelaar geeft aan dat de woning volledig geïsoleerd is, met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. Het label D betekent dat er energieverbetering mogelijk is, maar de exacte stookkosten hangen af van je gebruik.
Hoe groot is het perceel en de woning?
Het perceel is 656 m², volgens zowel de BAG-registratie als de makelaar. De woonoppervlakte verschilt per bron: de BAG-registratie geeft 211 m² op, terwijl de makelaar 186 m² vermeldt. De inhoud van de woning is 766 m³. De prijs per vierkante meter is berekend op basis van de makelaar-opgave van 186 m².





