Vrijstaande woning te koop: Zandtangerweg 17, Mussel
KopenStadskanaalVrijstaande woningenZandtangerweg 17

Zandtangerweg 17

Mussel, Stadskanaal

€ 425.000
Buurt Mussel, MusselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 233m²
233m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Mussel

Deze vrijstaande woning aan de Zandtangerweg 17 in Mussel ademt de sfeer van een landelijk leven. Met 233 m² woonoppervlak en een perceel van 567 m² is er ruimte genoeg. Het bouwjaar 1937 geeft het huis een authentieke uitstraling, al is het energielabel E. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Stadskanaal van deze omvang.

Mussel: een rustige, groene buurt

Mussel is een dorp in de gemeente Stadskanaal, met zo'n 970 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 82% is koop. De omgeving is landelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 86, dat is niet stedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: rustig, groen en veel ruimte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS of Aldi, beide op zo'n 3 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Christelijke Basisschool Op de Zandtange, ligt op nog geen 2 minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf en een restaurant zijn om de hoek. Het treinstation ligt op 22,5 km, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Schiphuis en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.824
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte567m²
Bouwjaar1937
EnergielabelE
BuurtMussel
WijkMussel
GemeenteStadskanaal

Locatie

Zandtangerweg 17, Mussel

Buurt statistieken

Gegevens uit Mussel

Inwoners970
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Marktstraat 50
3135m
PLUS
Willem Diemerstraat 3
3298m
Lidl
Marktstraat 99-101
3396m

Scholen

8 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Op de Zandtange
Basisonderwijs · 131 leerlingen
126m
St. Antoniusschool
Basisonderwijs · 143 leerlingen
2761m
Openbare Basisschool De Musselhorst
Basisonderwijs · 66 leerlingen
2761m

Veelgestelde vragen

Over Zandtangerweg 17, Mussel

Welk energielabel heeft Zandtangerweg 17?

De woning aan Zandtangerweg 17 in Mussel heeft energielabel E.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 233 m² in Mussel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de grootte en het perceel. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van Mussel?

Mussel ligt in de gemeente Stadskanaal, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 22,5 km afstand, dus je bent vooral afhankelijk van de auto.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1937?

Een woning uit 1937 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de fundering of de isolatie. Het energielabel E geeft aan dat er mogelijk stappen te zetten zijn op het gebied van energiezuinigheid.