Woning te koop: Floris Grijpstraat 8A, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagBenoordenhoutArendsdorpFloris Grijpstraat 8A

Floris Grijpstraat 8A

Arendsdorp, Den Haag

€ 1.350.000
Buurt Arendsdorp, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1131m²
1131m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het groene Benoordenhout

Deze woning aan de Floris Grijpstraat 8A in Den Haag is een echte blikvanger. Met 1131 vierkante meter woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. Het bouwjaar 1975 geeft het een solide, moderne uitstraling. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het met andere woningen in Den Haag om een beeld te krijgen.

Arendsdorp: rustig en groen

Arendsdorp is een rustige, groene buurt in het Benoordenhout. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de stilte van de stad kunt opzoeken. De buurt Arendsdorp staat bekend om zijn ruime opzet en veel groen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 368 meter) of de SPAR express twee straten verder. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals basisschool De Parachute en het Sint-Maartenscollege, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Frisia Makelaars B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 1.194
Woonoppervlakte1131m²
Perceeloppervlakte12265m²
Bouwjaar1975
BuurtArendsdorp
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Floris Grijpstraat 8A, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Arendsdorp

Inwoners1.795
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

75 binnen 5 km

Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
368m
SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
646m
SPAR
Breitnerlaan 271
814m

Scholen

21 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2813m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3236m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3356m

Veelgestelde vragen

Over Floris Grijpstraat 8A, 'S-Gravenhage

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte van 1131 m² en de gewilde locatie in het Benoordenhout is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige straat in Arendsdorp. Het treinstation bevindt zich op 2,2 kilometer afstand, dus met de fiets ben je er zo. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is ook goed te voet of met de fiets te verkennen.

Wat voor soort buurt is Arendsdorp?

Arendsdorp is een groene, rustige buurt met veel koopwoningen. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2928 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving, maar de buurt zelf voelt ruim en groen aan.